складають школи – Поради для жінки, яка не може дозволити собі складають школи

Коли мова заходить про кращих складають школи, вам не потрібно дивитися далі, ніж ваш власний будинок. Залежно від віку студента, мама може бути професором. Деякі з моїх найзаповітніших спогадів про мою матір ті часи, що вона покаже мені, як поставити на макіяж. Вона-то і навчив мене, що Фонд продовжує до тіней для повік і врятувати туш для останнього. Вона також була досить об’єктивно судити, і ніколи мене не виходити з дому з особою клоуна. Моя мама теж навчив мене, що якщо ви збираєтеся носити яскраву помаду, ви повинні пом’якшити очима. І навпаки, якщо ви збираєтеся носити багато тіней для повік, драматична губа не те, що ви хочете піти с.

Я безумовно багато чому навчився у моєї мами, коли справа доходить до здачі на макіяж, але там, де вона дізналася це? Її мати померла, коли вона була занадто молода, щоб носити, і я завжди був вид цікаво, які складають школу вона пішла. Я запитала її одного разу, і вона сказала мені, що вона дізналася все, що знала з модних журналів. Вони б показати їй яких оновлюється, щоб використовувати для пудра, олівець для очей і які працюють найкраще для застосування тіней для повік. У свою чергу, вона пройшла за цією інформацією для мене.

Я вирішив заглянути в її “Alma Mater”, і в процесі з’ясувалося, що журнали дійсно гідну альтернативу складають школі. Люди, які пишуть статті є експертами в цій галузі. Залежно від якого ви хочете читати, ви навіть можете отримати і заборони застосування різних форм макіяж. Ви отримуєте все це за ціну підписки або два, який зазвичай проходить близько $ 12 на рік на одного журналу. Це досить мила справа, якщо ви запитаєте мене.