отримати плоский живіт з живота

В принципі, некурящі в доброму здоров’ї і стабільної ваги кращими кандидатами на живіт. Ви знайдете кращі результати на пацієнтів, які мають надлишок шкіри і жиру в області живота або черевної порожнини якого з пропорції тіла.

Вибір між загальним і IV седації

Пластика процедури скорочення, як правило, проводиться під загальним наркозом, проте є деякі пацієнти, які проходять тільки седації IV під час операції. Абдомінопластика зазвичай здійснюється через стегно до стегна горизонтального розрізу, зробленого між пупком і лобкової лінією волосся. Розріз зроблений таким чином, що пацієнт не буде незручно носити купальники і нижня білизна після операції.

Якщо є надлишки жиру і шкіри вище пупка бути видалена, хірург буде зробити додатковий розріз навколо пупка, видалити надлишок шкіри і жиру і положення пупка відповідно. Насправді, пупок залишається на своєму місці, проте нове відкриття створено якому морські витягується через отвір зашивається і в просторі.

Затягнути м’язи живота використанням абдоминопластики

Ті, хто мають мінімальне жиру і шкіри для видалення потрібна лише невелика горизонтальний розріз буде зроблений нижче пупка. У більш легких випадках навіть від зайвого жиру і шкіри, хірурги можуть використовувати ендоскопічну підтяжку живота способи мінімізації рубців через невеликі надрізи.

Після того як всі надлишки жиру і тканини видаляється, хірург закриває розрізи використанні багатошарового накладення швів техніки. Іноді до початку перев’язки, хірург може розмістити стоків, якщо потрібно.

Іноді, Пластика живота зроблені, щоб приєднатися до основної м’язів живота стіни, які можуть відокремитися під час вагітності. Ці м’язи з’єднані затягуючи їх зі швами, які, у свою чергу, дає плоский живіт.