огляд масажні масла

Огляд масажні масла

Ну, Є тонн різних олій масажу, який робить вибір правильних один досить важко. Звичайно, завжди є проб і помилок, але навіть це займає деякий час (який я сподіваюся скоротити шляхом надання відзиву на моєму сайті).

По-перше, може бути одне масажні масла, які містять тільки один основний компонент, наприклад, масло жожоба або мигдальне масло. Вони, швидше за все, можна знайти на магазинах здоров’я. Другий тип масажного масла змішують разом з різними масла або олії. Вони зазвичай мають фірмову і продається в розділі догляд за шкірою в курортах та салонах.

Це важливо знати різні види масажу масла в деякій мірі, як деякі з них можуть викликати алергічні реакції ви або висип на шкірі. Різні масажні масла також мають різні часові рамки для використання. Деякі можуть залишатися у ваших полицях протягом декількох місяців, а інші йдуть застарілі досить швидко. Якщо ви когось, хто не дає щоденні масажі, це, очевидно, краще дивитися на перші.

По-друге, деякі масла жирніше ніж інші, і душа після масажу необхідно, в той час як інші, як правило, щоб залишити вашу шкіру майже повністю сухий. Менше масла жирніше ідеально, якщо той, хто отримує масаж хоче засипати відразу після масажу.

масло солодкого мигдалю

Серед масажистів, масло солодкого мигдалю є досить популярним. Це виглядає блідо-жовтого кольору і витягується з мигдалю. Приблизно 50% мигдалю зроблено з олії. Це м’яка, легка нафта, яка має легкий запах і горіховий смак (хоча, ви не повинні спробувати масажні масла).

Це не дуже жирний і вбирається досить швидко, але як правило, немає необхідності повторне. Це одне з найбільш часто використовуваних масажні масла і також за помірною ціною. Мигдальне масло як правило, не подразнюють шкіру, хоча люди, які мають алергію гайки повинні триматися подалі від цього.

абрикосове масло

Якщо у вас є алергії горіха, масло абрикосових кісточок є прекрасною альтернативою для масла солодкого мигдалю. Він має досить схожі характеристики за фактурою і кольором, але трохи солодший запаху. Крім того, багатше вітамінами і триває трохи довше, ніж більшість масел, будучи один раз відкритий. Це спресовані з абрикосових кісточок, які містять 40-50% масла.

При його використанні для масажу, це також дуже схоже на мигдальне масло. Вона не залишає жирної шкіри згодом, але залишається на досить довго, так що немає, як правило, не потрібно повторно застосувати його. Абрикосова олія також робить чудеса, щоб стан шкіри голови.

масло жожоба

Технічно, масло жожоба не масло взагалі. Це робиться шляхом вилучення з воску жожоба насіння рослини, яке робить для 50% насіння. Жожоба рослина росте в південній Арізоні, Каліфорнії і північно-західній Мексиці. Масло золоті і має трохи жирного запаху, а також має досить тривалий термін зберігання, тому рекомендується, якщо ви не використовуєте його регулярно, але це також дорожче, ніж мигдальне або абрикосове масло.

Масло жожоба добре вбирається в шкіру, яка хороша для ароматерапії, хоча на більш тривалий масаж потрібно повторно застосувати його кілька разів. Це шовковистою в його Consistancy і взагалі не викликають роздратування шкіри.
Масло жожоба також нагадує шкіру шкірного сала, що робить його ідеальним вибором для тих, хто має проблеми акне тому. Він володіє антибактеріальними властивостями і містить довгі ланцюги ефіри воску.

кокосове масло

Якщо ви той, хто любить масаж в ліжку перед сном, то кокосове масло є ідеальним вибором для вас. Він не забарвлює аркушах, які, як правило, проблема більшості масажні масла там. Хоча зазвичай немає побічних реакцій, ви повинні спробувати кокосове масло перед його застосуванням на все тіло.

Для тих, хто чує про кокосове масло в перший раз, це густа біла рідина. Кокосове масло для масажу насправді світло нежирний фракціонованого кокосового масла, а не нафта і цілому це прозора або злегка жовтого кольору. Хоча останній відмінно підходить для волосся, фракціонованого масло багате насиченими жирами, яка дає йому тривалий термін зберігання за розумну ціну.

соняшникової олії

Соняшникова олія видобувається з насіння соняшнику і має багато переваг для здоров’я шкіри. Він містить багато лінолевої кислоти, яка є великим, тому що лінолева кислота має тенденцію до зниження з плином часу у вашій шкірі. Він також захищає вашу шкіру, соняшникова олія були проведені за участю низькою масою тіла, які часто сприйнятливі до інфекції у зв’язку з їх нерозвиненою шкіри.

Соняшникова олія повинні бути придбані в невеликих кількостях, так як він йде прогірклий досить швидко. Ви повинні зберігати її в темному і прохолодному місці. Якщо ви стискаєте кілька капсул чистого вітаміну Е в пляшку, ви можете поліпшити термін придатності до певної міри.

Масло саме по собі легкий і нежирний, щоб він не залишить вас з жирною шкірою після масажу. Якщо у вас є алергія на рослини соняшнику, вам слід уникати цієї нафти.

Олія з виноградних кісточок

Олія з виноградних кісточок може зробити один з кращих практично без запаху масажні масла там з його гладкою і шовковистою текстурою, не будучи надмірно жирною. Якщо ви плануєте використовувати його для ароматерапії, ви повинні перевірити етикетку, так як більшість з виноградних кісточок не натискати з насіння (який ви повинні для ароматерапії), але екстрагують розчинником.

Він також має високий вміст лінолевої кислоти, антиоксиданти і має повне інших біологічно активних зміст, тому вона має безліч переваг для здоров’я, а також. Він зволожує шкіру і залишає світло глянсову плівку на шкірі при використанні як масла-носія для інших ефірних масел в ароматерапії.