м’язи від будинку

Не варто приєднатися спортзал класу для того, щоб наростити м’язову масу. З базовими вправами за деякими основним обладнанням тренажерний зал дому ви можете побудувати м’язи, теж. Ось кілька одиниць обладнання, які повинні бути частиною вашого будинку тренажерний зал, якщо ви хочете наростити м’язову масу.

гантелі

Замість того, велика колекція гантелями, яка дійсно дуже дорого, ви можете оселитися на гантелі ручки, які працюють як міні-штангами. Гантелі ручки з регульованою набори можна заощадити місце і гроші, і дати вам той же результат, окремі гантелі може.

вагами

Існують три основні типи вагів: ваги з гумовим покриттям, пластикові заповнені ваги і ваги чавуну. Гумове покриття ваги є найдорожчими і трохи добрішими на поверхи, але найдешевші мають тенденцію до розтріскування. Пластикові заповнені вагою менш дорогі, приємний на поверхах, але є найбільш крихкими. Литі ваги заліза менш дорогі, ніж гумова заповнені ваги і майже не піддається руйнуванню. Якщо ви не пов’язані з вашого статі, ваги чавуну буде кращим придбати.

Олімпійська ваги краще підходять для важкої, ніж стандартний вагу. Олімпійська ваги мають 2 “отвори і йдуть найкраще з сімома ноги барів і великих лавок. Почніть з чотирьох десять фунтів плити, і два з кожної з наступних пластин: 2,5 фунта, 5 фунтів, 25 фунтів і 45 фунтів Однак, будьте обережні, щоб не купити найдешевший вид, оскільки вони погано запечені на фарбу, яка буде чіп, гострі краї, і неправильними вагами.

мікро-вагів

Micro-ваги або дробових ваг дозволить вам збільшити ваші ліфти з кроком від 1 до 5 фунтів, яка не може бути зроблено, якщо ви використовуєте стандартні ваги, тому що мінімум 2,5 фунта з кожного боку. Однак, вони можуть бути дуже дорогими. Замість того щоб купувати мікро-ваг, спробуйте використовувати магніти або ланок ланцюга. Будьте впевнені, щоб зважити їх спочатку так, ви б знали, скільки ваги ви насправді зняття!

штангами

Бар може поставлятися з пакетом знову купленого набору ваги. Тим не менш, це добре, щоб інвестувати в барі хорошої якості, як тільки ви почав піднімати більш важкі ваги. Завиток бар дозволяє захоплювати під кутом, що зменшує навантаження на зап’ястя, і це також дозволяє краще скорочення м’язів. Толстой рукоятці допомагає зміцнити свою владу і працює руку м’язи по-іншому.

силовий рамі

Силова рама дозволяє безпечно працювати тільки з важкими вагами і великовагових вантажів. Більшість стійок Джерела поставляються з підтягуючою і опустіть бари, а інші пропонують їх в якості опції. Ще один варіант для силових рам є високий / низький шків, який дозволяє робити трицепс pushdowns, LAT-бар падіння тягнути, рядки та інші вправи.

Лави

Якщо у вас є силова рама, ви не будете мати потребу лавці з милицями. Але якщо у вас немає силової рами, вам знадобиться один. Лави для олімпійських ваг є ідеальним ті, з 44-48 “простір між милицях. Середні лавки з одного боку, є близько 36 “простір і буде адекватним для більшості людей. Крім того, шукати проекти, які мають присадкуватий стійку включені з ним на задньому кінці і якийсь самостійної кров’янисті виділення вкладень, якщо у вас немає силової рами.

Ваш верстак також повинні мати нахил / зниження можливостей, як ці дозволяють варіювати способи ви потрапляєте м’язів. Нога вкладення також є важливими, оскільки вони дозволяють виконувати згинання ніг і розширень. Багато лавки це як стандарт, але ви можете купити його пізніше в разі доповнення.

рукавички, ремені, ремені та килимки

Рукавички забезпечують захист ваших рук особливо, коли ви робите дуже інтенсивних тренувань. Деякі навіть рукавички тримає руки прохолодною і не зберігають запахи викликані пастці вологи.

Вантажний пояс забезпечує підтримку, коли ви важка атлетика. Не варто носити пояси для схуднення, якщо ви піднімаєте менше, ніж вага тіла (якщо ви новачок) або менше ніж в 1,5 рази вага тіла (якщо ви досвідчений важкоатлет). Не покладайтеся на свою вагу пояса занадто багато, оскільки він буде обмежувати розвиток аксесуар і стабілізатора м’язів, які могли б поставити вас на більш високий ризик травми спини.

Ремені Важка атлетика дозволить вам виконувати знизує плечима і тяга в той час як більш важкі ваги килимки важливі, коли робить черевної тренувань.

кардіотренажери

Кардіотренажери не збільшуватиме м’язову масу. Його метою є, щоб розігріти тіло. Вам потрібно отримати кров тече перш ніж перейти в жорсткій тренування таким чином, щоб поліпшити продуктивність і ефективність вашої тренування, і зробити вас менш схильні до травм. Скакалка може зробити роботу добре.

З вашої м’язів тренажерний зал дому будівлі, ви не далекі від досягнення вигляд тіла, яку ви хочете.