манікюрних салонах і гігієна – що ви повинні знати перед тим, як зробити ваші нігті

Нещодавно я натрапив на цікаву статтю про гігієну манікюрний салон в той час як гортаючи журнал у моєму місцевому салоні краси.

У цьому дослідженні, група з 15 нігтів салон покупців тіні попросили відвідати професійних салонів нігтів і повідомити про свій рівень гігієни. (Природно, я уявляла себе як один з цих щасливих покупців тінь і сказав, щоб “піти на це” цвях в кабінет і не шкодувати рахунок – ви можете припустити, що я візьму французький манікюр, немає … Зробіть чекати! що природний манікюр, безумовно, педикюр, дай мені останній цвях моди і переконайтеся, що ви використовувати кращий лак для нігтів можна купити за гроші. Або, може бути, я просто сходять з розуму і не додати Голлівуд нігті, немає … акрилові нігті, немає, зачекайте … Як щодо нігтів татуювання, або деякі аерографом нігтів … О, я знаю! дати мені деякі з цих казкових Теммі Тейлор нігті … мій, наскільки прекрасний це мріяти!)

У всякому разі, більше 50 салонів нігтів були відвідані і, за даними дослідження, більше третини з салонів відвідали, були визнані незадовільними, з їх основними скаргами поганих гігієнічних норм, погане обслуговування клієнтів і неякісно зроблений манікюр.

Увійшовши в салон, учасники були проінструктовані, щоб попросити повний манікюр, скажіть манікюру та педикюру, що вони ніколи не мали професійного манікюру робили, то запитайте салон професійного описати те, що процес спричинив за собою. Після засідання була закінчена, кожен з учасників попросили заповнити анкету, повідомляючи про різні аспекти їхнього досвіду – рівень гігієни спостерігали, як довго манікюр взяв і скільки вона коштувала і чи є досвід був задовільним чи ні.

Згідно з доповіддю, 92% техніків, які намагалися використовувати кусачки для кутикул металу на тіньовій покупці не надів рукавички. Гірше того, вони не використовували інструмент, який був пакет ущільненням, хоча половина манікюру стверджують прилад був автоклаві (автоклав під тиском пристрій, який використовує пари і води під високим тиском для стерилізації обладнання). Покупці також повідомила кілька порушень гігієни на обладнання, таке як пилки і буфери, які повинні бути або одноразовими або прибрав між клієнтами. Кілька салонів були поверхонь, що не були прибрані, між клієнтами і були покриті пилом, або навіть шматочки шкіри. В одному салоні, технік тримав її брудні знаряддя в грошовий ящик.

Деякі з фактичних коментарів від учасників опитування відносно низьким рівнем гігієни вони зазнали, були наступні:

“Технік взяв ножиці по металу … б на чужій ноги … вона використовувала їх, щоб скоротити деякі з шкіри навколо неї власний ніготь. Потім вона пішла, щоб використовувати їх на мене.”
“Цей салон був нездоланний запах, який обпік горло і змусив мене відчувати себе погано.”
“Техників мили Паперові рушники в спа ноги”.
“Лічильники й поверхи були брудні, інструменти і техніки повторно не мити руки взагалі.”
“Технік були відкриті рани на руках. Я попросив її покласти в рукавичках.”

Якщо Салоні переважною пари, це може бути ознакою поганою вентиляцією, особливо там, де бере участь у салоні багато роботи акриловими нігтями. Переважним речовиною для виготовлення акрилових нігтів, етілметакрілат, може бути небезпечним, якщо використовується в салон без належної вентиляції. Сильний, неприємний запах може також означати, що вони використовують небезпечні речовини, такі як метилметакрилату (ММА).

на що звертати увагу в манікюрний салон

Ось деякі з речей, які ви шукаєте при відвідуванні манікюрного салону:

– Використовуйте тільки акредитовані салонів і техніків і шукати сертифікати компетентності, яка повинна знаходитися на видному місці в салоні.
– Салон має бути чистим і охайним, постільна білизна та рушники змінилися між клієнтами.
– Всі хімічні речовини повинні бути чітко позначені в контейнерах.
– Металеві інструменти, які можуть проникати через шкіру слід стерилізувати в автоклаві.
– Номери для одноразового знаряддя нігтів повинні бути промиті, натирають в теплій воді з миючим засобом і сушать або протирають 70% спиртом між клієнтами.
– Деякі манікюрні салони тримати знарядь особливо виділити для кожного постійного клієнта. Ви повинні попросити вашого манікюру зробити це для вас, якщо ви є постійним клієнтом манікюрний салон.
– Знаряддя нігтів повинні бути чистими і сухими. Не дозволяйте нікому використовувати знаряддя на вас, які були залишені, сидячи у воді, навіть якщо вода містить дезінфікуючий засіб.
– Не використовуйте ванночку, якщо ви поголили ноги ніч до або в день педикюр, або якщо у вас є якісь порізи на ногах, так як це робить вас більш уразливими до інфекції.
– Якщо у вас виникли акрилові нігті надіти, запитаєте ваших нігтів художника пояснити процедуру, що продукти, які вони збираються використовувати і як доглядати за нігтями в домашніх умовах.
– Не соромтеся задавати питання з приводу манікюру, хімічних речовин, що використовуються і як знаряддя були очищені.

Салон я зазвичай йду в дуже професійний і чистий, техніків і висококваліфікованих сертифікованих і всі процедури дуже докладно пояснив, коли просили. Отже, я пішов вперед і побалувати себе протягом майже години і взяв деякі гарні нігті (входить до манікюр нігтів ванної, подача та шліфування і кутикули роботи) і масаж. Може, наступного разу я піду для нігтів татуювання або тих, Теммі Тейлор нігті!

Читайте повний текст статті за адресою: http://www.beauty-info-resources.com/nail-salon-hygiene.html