етикетці похоті Розкішна красуня купує

Перевірте наші редагування культ краси продукти, які ми всі любимо в нашій ванної кімнати! Книгу з декількох годин для деяких високого класу пустощів з нашим вибором товарів для краси всі-Лістерс любити.

1. шикарні Chantecaille губ

Цей знаменитий французький бренд щойно запустили крем, що містить реальне золото! Але для решти з нас, їх прекрасні кольори губи трохи більш досяжною (і avaialable від SpaceNk!)

2. Сара Чепмен skinesis вікових ремонт концентрату

Choc повні потужних антивікових компонентів, що це секретна зброя краси, що кожен-Лістер хоче отримати в свої руки!

3. Rodial-лист миючий засіб

Любителі Rodial включають Рейчел Білсон і Кейт Мосс. Інвестувати в цю шкіру мінливої ​​миючий засіб, щоб з’ясувати, чому …

4. Elizabeth Arden Prevage загальної трансформації тіла омолоджуючий зволожуючий

Це No-Needle ботокса для обличчя і тіла, яка має такі зірки, як Тайра Бенкс зі шкіри геть лізуть, щоб оцінити його. З цього ж будинку, як культовим, 8 годинний крем.

5. Оле Хенріксен експрес правду Крем проти зморшок

Оле розглядатися LA еліти у своїй каліфорнійській клініці протягом багатьох років. Тепер його дивовижні продукти доступні на лічильник і його фірмових процедур у магазині в Bluebird спа, який не можна упустити!

6. Elemis Pro колагену колекцію

Для продуктів з миттєвою активної природного впливу є тільки один бренд, щоб перемогти, і це Elemis. Якщо ви любите природні рецепти з доведеною наукою за ними цієї марки для вас.

7. Доктор Браги особа + тіло порятунку спрей

Доктор Браги потужні продукти містять рідкісні морські ферменти з рідної Ісландії для зволоження і гладкою сухої або чутливої ​​шкіри. Вони дорогі, але результат вартий того!

8. Diptyque Джон Гальяно свічки

Царі усіх розкішних свічок знаходяться тліючі в шикарних бутиків і барів вздовж і впоперек Британії. Для вимогливих носи немає нічого приємніше.

9. Lady Dior Couture променистої підправити

Для шику макіяжу немає краще, ніж бренд Dior. Ми люблячі своїх останніх турбо-брелока, Dior Lady підфарбувати відтінків для обличчя, очей і губ!

10. крем-де-ла-Мер бальзам для губ

CDLM славляться своїм £ 100 креми дивно, але навіть простим смертним зразок нас можуть дозволити собі культ бальзам для губ, СНіП в £ 34,26! Морщить.