гіперпігментації – Ви знаєте, результат пошкодження сонця і як їх уникнути

Вплив сонця являє собою загрозу для всіх нас, оскільки нашої спільної контакт з ультрафіолетовим світлом. УФ-промені невидимі для ока, але самі шкідливі для нашої шкіри. Невелика кількість вітаміну D з ультрафіолетового опромінення здорових. Проте, більша кількість УФ може пошкодити генетичний матеріал організму і змінити кількість і типи хімічних речовин, які роблять клітини шкіри. Ці зміни є відповідальними за загальні ефекти сонячних променів, такі як горіння, передчасне старіння, зморшки, вікові плями і рак шкіри. Важливо бути проінформовані про те, що шкідливий вплив сонця може є і що ви можете зробити, щоб уникнути їх.
чи знаєте ви, про більш глибокому ефекти сонце може мати на вашій шкірі?
Дослідження показали, що УФ вступає в реакцію з шкірою на його поверхні, так і на поверхні. Пошкодження поверхні може бути очевидним у вигляді засмаги і веснянок, але більше шкоди, що робиться, ніж ми можемо бачити. Промені проникають глибше в шкіру, створюючи вільні радикали і зламати колагену, які призводять до зморшок і загрози раку шкіри. Це зламати колагену також супроводжується накопиченням аномальних еластину. Це пов’язано з типом ферменту, який, відповідно до шкідливого впливу сонця, утворює дезорганізовані різні тканини колагену. Це продовження процесу відновлення несправного колагену виробляє зморшок. Ультрафіолетове опромінення також призводить до більш високим числом вільних радикалів. Вільні радикали являють собою нестабільні молекули кисню, шукає електронів, процес, який може привести до пошкодження клітин і зміни генетичного матеріалу, що призводить до загрози раку. Вплив сонця також шкідлива для пігмент клітин, що може призвести до ефектів, таких як вікових плям і знебарвлення. Ці реакції, які відбуваються під поверхнею шкіри створюють небажані ефекти, які важко повернути назад.
Чи знаєте ви, нд є провідною причиною зморшок?
Це правда. Наука довела, що вплив ультрафіолетових променів становить не менше 80 відсотків від зморшок розвитку. Це тому, що НД пошкоджує колагенових волокон. Колаген є білок, необхідний для здорової, щільний, і гладка шкіра. Еластин, фіброзної тканини, забудований що ще більше руйнує колаген. Результатом є помилкова розвитку волокна колагену, який протягом довгого часу виробляє зморшок. Ультрафіолетове опромінення створює вільні радикали і викликає дисбаланс у наш молекулярний склад. Це може призвести до пошкодження клітин від колагену руйнуються, підвищений виробництво ферменту, розробка зморшки, рак шкіри.
чи знаєте ви, пігментних плям може бути точніше було б назвати сонячні плями?
Після кількох років перебування на сонці ви можете розробити плоскі втопити гіпер пігментації називається вікових плям. Незважаючи на своє ім’я, вік не викликає вік місці, сонце робить! Ці плями розвиваються на частини вашої шкіри з найвищим рівнем сонячного впливу, такі як обличчя, шию, груди, плечі, руки і спину. Вплив УФ руйнує клітини вашого тіла, які створюють меланін, звані меланоцити. Ці клітини розташовані на зовнішній шар шкіри, де сонячне світло викликає їх, щоб створити темний пігмент для захисту глибоких шарів. Пошкоджені меланоцити виробляють більше пігменту, ніж це необхідно і створювати темні плями, які можуть отримати більше з плином часу.
як уникнути наслідків збитку НД
Якщо ви можете, найбільш ефективний спосіб захистити себе від впливу сонця, щоб уникнути його протягом годин, коли УФ-промені є найсильнішими. Якщо ви не можете тримати себе подалі від сонця, дуже важливо використовувати сонцезахисні креми. Це необхідно робити щодня, навіть під макіяж, який говорить, що це містить захисту від сонця. Якщо ваш час на сонце буде продовжено, не забудьте сонцезахисний крем повторно регулярно. Важливо також, що ви знаєте, які ліки приймаєте ваші, які роблять вас більш чутливим до сонця. Для тих, хто на більш високий ризик, рекомендується застосовувати сонцезахисні креми, а також використовувати інші захисні шари, такі як капелюхи, окуляри та одяг, яка обмежує ризик зіткнутися з вашої шкіри до сонця. Захистіть себе від шкідливого впливу сонця, а також адреса вже видимі ознаки старіння з природним доглядом за шкірою.