вошей домашнього лікування цінним засобом для отримання ефективного результату

Це схоже на кошмар збувається, коли ви виявите, що є воші повзають на верхній частині тіла, але ви не можете зробити нічого, крім виконання додому вошей лікування тільки ваш першу допомогу. Тим не менш, не роблять це тільки для себе. , Встановити своє весь будинок є будинок вошей лікування теж, хоча всі інші члени вашої родини не виявляють ключі від вошей. Він призначений, щоб ухилитися від яйця з люка.
бути егоїстичними, будучи безкорисливим
Ще одна причина, щоб почати вошей додому лікування відразу, щоб запобігти головні воші поширитися на інші. Дорослі воші будуть використовувати всі шанси, щоб перейти від вашої голови на чужу неважливо, що ви намагалися позбутися від них, будь то розчісувати волосся з гнид гребінцем використання рецепта лікування головних вошей, як Нікс.
Звичайно, ви не хочете, вторгнення вошей повертаються в будь-якому випадку. Це тому, що більше людей з педикульозом ходять, тим легше буде для вас, щоб стати повторно заражені. Навіть незважаючи на не найболючіше паразитів в світі, необхідності проходити через вошей будинку лікування кожну тиждень не дуже весело.
кілька варіантів
Якщо ви хочете зробити свій власний прямий вошей лікування в домашніх умовах, тобто варіанти для Вас, щоб зробити його від речей, які вже є у вашому домі. Якщо у вас є дешеві класу дешево оливкова олія, ви можете використовувати головні воші лікування оливковою олією. Деякі люди плутають десять частин лосьйон для тіла, щоб одна частина ефірного масла чайного дерева або лаванди своїм главою домашнього лікування педикульозу.
Тим не менш, найпростіший спосіб голови домашнього лікування педикульозу є використання півпляшки кондиціонера, незалежно від виду, шампунь, якщо у вас немає кондиціонера в домашніх умовах. Сідайте в ванну або душ і ретельно мочіть волосся. Це займе деякий час. Постарайтеся не бути хвилювався всі потопельники дорослих вошей, які падають від вас.
Візьміть кондиціонер після того як волосся мокре від Slathering стільки про нього, як ви можете на вашій голові. Ice вашого волосся, як ніби обмерзання торт. Кожна пасмо повинна бути покрита кондиціонер. Це часто душить всіх дорослих і тільки що вилупилися воші. Не змивайте зараз.
Перш ніж перейти до останнього етапу лікування голові вошей додому, розчісувати волосся з NIT гребінь, гребінець бліх або дрібними зубами. Натріть гребінь на паперовий рушник тоді буде мертвих і вмираючих вошей і гнид в безладдя. Викиньте його потім очистити ваше волосся і ви закінчили.
Отже, що ж ви чекаєте? Дізнайтеся більше про голову домашнього лікування вошей і мати повне уявлення про це, натиснувши на посилання тут!