Підтяжка обличчя рада – косметична операція або безопераційної підтяжки шкіри обличчя

Чоловіки і жінки живуть довше, і, природно, хочуть, щоб добре виглядати так довго, як вони можуть. Підтяжка обличчя може змусити вас виглядати на 10 років молодше, але може коштувати стільки ж, скільки новий автомобіль, включає в себе перебування в лікарні і подальшого періоду відновлення. Косметична хірургія може мати дивовижні результати, до тих пір, поки у вас є авторитетний хірург і дослідження всі плюси і мінуси і вирішити, якщо операція підтяжки обличчя для вас. Косметична хірургія підтяжка обличчя зазвичай триває близько 7 років. Там немає ніякого способу, щоб зупинити процес старіння, але є багато ми можемо зробити, щоб молоді і міцніше шкіри.

Підтяжки обличчя є операцією, яка підтягує шкіру нижньої половини обличчя і шиї, в результаті чого міцніше, міцніше шкіри, більш визначену лінію підборіддя, а потім молодих перспективних особа. Підтяжка обличчя може повернути назад процес старіння, який викликає провисання щік, шиї і щік. Підтяжки обличчя включає в себе розріз під підборіддям і позаду лінії росту волосся в передній частині вуха, і по внутрішній лінії росту волосся у напрямку до задньої частини голови, так, щоб шкіра і м’язи навколо нижньої частини обличчя затягнуті. Підтяжка обличчя може бути об’єднана з ліфтом брів і повік хірургії, щоб переконатися, що все обличчя омолоджується в збалансованому вигляді. Він може приймає тижнів для повного відновлення, так як там будуть якісь набряки та синці. Ви повинні чекати, взяти хоча б 1 тиждень роботи після операції. Міні підтяжка обличчя менш агресивні, з відновленням на вихідні. Деякі міні-підтяжки обличчя включають тільки жорсткість шкіри, тому, хоча вони забезпечують швидкий результат з трохи вниз час, вони не так довго, як підтяжка обличчя, де сполучні тканини і м’язи під шкірою також затягнуті. Є багато сайтів, що надають інформацію косметичної хірургії, з до і після фотографії пацієнтів, які піддалися операції підтяжки обличчя. Якщо ви думаєте, що мають підтяжка обличчя, зробіть своє дослідження і переконайтеся, що ви знаєте все, що пов’язано, а також роздивитися не хірургічна підтяжка обличчя і альтернативних методів лікування, які можуть допомогти вам виглядати молодше років і підвищити вашу впевненість у собі.

Є багато альтернатив до хірургічної підтяжки обличчя для тих, хто не зовсім готовий піти під ніж. Деякі з них можуть застосовуватися в домашніх умовах або в салоні краси під час обідньої години, без простоїв відновити згодом. Вибір здається нескінченним, проти старіння кремів і лосьйонів для зменшення обличчя та очей зморшок, CACI для електронної стимуляції м’язів обличчя, ін’єкції ботокса для видалення ліній викликано м’язів, шкірних наповнювачів, щоб замінити втрачені колагену в губи і обличчя. Вітаміни, антиоксиданти і харчові добавки можуть також поліпшити шкіру і уповільнюють процес старіння. Масаж, хімічний пілінг шкіри, лазерне лікування для зменшення тонких ліній і зморшок, ліфти threadlift особі, термаж підтяжка обличчя, і навіть голковколювання може все дають ефект підтяжки обличчя. Багато людей не хочуть інвазивні процедури з голками та операції під загальним наркозом, так що не хірургічні підтяжок особи пропонують життєздатної і доступною альтернативою косметичної хірургії.