як лікувати ноги під час подорожі

Вони кажуть, що потрапити туди половина задоволення. Але якщо очікуються тривалі години на дорогу, на рейках або в повітрі, потрапити туди можна гірша частина вашої поїздки.

Мел її до важких кварталах перевезення чи обмежених. Справді, активності і сидить в одному положенні протягом тривалого часу, так як багато людей під час подорожей, може жорсткість м’язів і заважає циркуляції. Це бездіяльність також може викликати проблеми зі здоров’ям, такі як набряки ніг і згустки крові в ногах.

Пошук полегшення і релаксація під час своєї подорожі – і в пункті призначення – може бути також просто, як знати, як ставитися до ваших ніг. Переміщення і розтягнення ноги і ноги і носити Правильна взуття може допомогти зберегти ваші звернення у вузді.

Дайте вашим ногам – і себе – трохи ніжною любов’ю з цим простим радам подорожі від американської медичної асоціації Podiatric.

* Розробити прямо в сидінні. Біг на довгу дистанцію по проходу може бути й мови, але фізична активність можлива без irking інших пасажирів, завдяки простим вправ пішки.

Поверніть кожну ногу кілька разів за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки, а потім повторіть. Зігніть пальці ніг вгору і вниз, працюючи Ваш телят. Якщо приміщення дозволяє, спробуйте збільшити кожному коліні, тримаючи його там протягом декількох секунд і напружуйте м’язи стегна. Або просто ворушити пальцями ніг.

* Залишатися мобільним. У літаку, коли пілот запрошує вас пересуватися по салону, візьміть його на ньому. Експерти рекомендують розтягування ноги і ходити принаймні, один раз на годину. Запит місце біля проходу, якщо це можливо, для полегшення руху.

* Носіть зручне взуття. Під час подорожі, послабити шнурки на черевиках або зняти взуття. Щоб зберегти опухлі ноги в страху під час тривалих перельотів, спробуйте носити еластичні панчохи підтримку. Пакет підтримуючу взуття та шкарпетки, особливо якщо ваша відпустка вимагає огляд безлічі пам’яток пішки.

Якщо спеціальний вечір вимагає високих підборах, носити підбори не вище ніж на 1,5 дюйма. Звертайте увагу ортопедів “правило: чим ширше п’яти, тим більше підтримки. Для чоловіків, пара якості оксфорди пропонує комфорт під час нічного танцю.

Що робити з нового взуття, що не були зламані в? Краще залишити їх вдома.

* Холодний п’яти. Візьміть з собою набір для спа ноги, в комплекті з ніг лосьйон для розслабляючого масажу, ніг кистей і педикюру матеріали для використання після цілого дня ходьби навколо.