як знайти і опитати право косметичний стоматолог

Як знайти і опитати правий косметичний
Є кілька способів, щоб вибрати косметичний, деякі хороші, деякі погані. Нижче я опишу деякі хороші методи, а деякі, які не такі хороші.
Кращий спосіб:
Кращий спосіб вибрати вашого косметичного стоматолога поставити в деяких біганина. Не поспішайте, це рішення, яке може тривати все життя. Інтерв’ю принаймні два або три косметичних стоматологів, і попросити, щоб побачити фотографії до і після роботи вони зробили. Будьте впевнені, що вам подобається результат роботи лікаря. Чи всі зуби пацієнта виглядають однаково? Вони виглядають природними, або ж вони схожі повний рот Chiclets? Як форма зубів суміші з особи пацієнта? Попросіть стоматолога, щоб показати вам приклади різних форм зубів. Ви повинні також переконатися, що ви добре спілкуватися з зубним лікарем, і він розуміє, що саме ви хочете. Звідки у стоматолога отримати свою косметичну підготовку? Правда косметичної стоматології не викладається в стоматологічну школу. Стоматолог повинен присутні аспірантурі, таких як Лас-Вегас інститут підвищення Стоматологічні дослідження. Ці типи програм мають стоматологів принести в реальних пацієнтів, щоб працювати, вони не просто курс вихідні лекцію про те, як зробити вінірів. Найголовніше, переконайтеся, що стоматолог приймає час, щоб пояснити все, щоб вам і відповіді на всі ваші запитання. Після того як ви зробили все це, ви можете прийняти обгрунтоване, раціональне рішення. Будь-хто, хто відсилає до косметичний стоматолог має набагато менше поставлено на карту в результат, ніж ви, тому тобі і карти в руки, щоб взяти відповідальність за пошук найкращого лікаря.

1. Рекомендація від вашого сімейного лікаря. Це може бути відправною точкою, але пам’ятайте, ваш лікуючий лікар, ймовірно, досить зайнятий. Він зазвичай не має часу, щоб оцінити купу різних косметичних стоматологів. Він може знати кілька різних стоматологів, які практикують косметичної стоматології, але це не обов’язково може бути найкращим у місті.
2. Напрямок від пацієнта, який мав роботу, виконану косметичний стоматолог. Якщо вам подобається результат, він / вона може бути варто зареєструватися. Дізнайтеся про освіти і післядипломної підготовки.
3. Рекомендація від естетик або стиліст. Ці люди знаходяться в бізнесі зовнішній вигляд і стиль. Вони знають, хто мав те, що зроблено, і, напевно, бачив і хороше і погане в вашому місті. Це дійсно може бути досить гарною відправною точкою для пошуку.
4. Жовті сторінки буде мати список стоматологів у вашому місті, майте на увазі, що розмір і якість оголошень не є показником якості роботи. Будьте дуже акуратні, використовуючи в якості відправної точки.

інтерв’ю
Деякі речі, щоб пам’ятати, коли ви йдете в для консультацій:
1. Постарайтеся розслабитися. Ви тільки збираєтеся на консультацію. Ви не зобов’язані мати будь-якого лікування. Скажіть стоматолога, що саме ви шукаєте. Послухайте, що він повинен сказати.
2. Пам’ятайте, що ви наймаєте стоматолога, а не навпаки. Будьте впевнені, що він відповідає на всі ваші запитання.
3. До вашої консультації з фотографіями усмішки, які вам подобаються. Не кожна посмішка можуть дублюватися на кожного пацієнта, але це дасть косметичний стоматолог деяке уявлення про те, в якому напрямку ви хочете йти. Будьте впевнені, щоб дати йому зрозуміти, що мова йде про вашу усмішці, що ви не любите. Послухайте, що він повинен сказати про вашої посмішки
Те, що ви хочете досягти на консультації:
1. Отримати стільки інформації, скільки Ви можете про рекомендованої процедурою. Що буде зроблено; вініри? Крон? Імплантати? мости? Що може бути поліпшений? Що може стоматолог не покращиться? Які можливі ускладнення? Що це коштує? Чи зможете ви виходити на вулицю відразу після процедури? Якщо ви відчуваєте, що лікар не відповідає на ваші запитання або справляє враження, якщо ви витрачаєте свій час, переходите до наступного. Це косметичні роботи стоматологів переконайтеся, що ви обізнані про процедуру і що він відповість на всі ваші запитання.
2. Наскільки хороший косметичний стоматолог? Подивіться на до і після фотографії пацієнтів з подібними ситуаціями. Це один із способів визначення, наскільки хороша його робота. Не забудьте запитати, якщо фотографії ви бачите це пацієнти стоматолога зробив сам. Деякі “косметичних стоматологів” використовувати стокові фото пацієнтів, які не є їх власністю. Якщо стоматолог не показуватиме вам фотографії, це, ймовірно, хороша ідея піти в інше місце.
3. Якщо вам подобається, що ви бачите, але все ще трохи непросто, попросіть зубного лікаря, якщо ви можете зв’язатися з деякими з його пацієнтів косметичних, які мали аналогічне лікування. Більшість хороших косметичних стоматолог буде радий організувати це для Вас.
Косметичні стоматологи, як і будь-який інший професійний, деякі з них дуже хороші, а інші не так добре. Зображення роботи стоматолога є кращим доказом майстерності стоматолога. Ви б не найняти кого-небудь, щоб переробити ваш будинок, не бачачи зразки своєї роботи в першу чергу. Великий косметичний стоматолог бачить за зуби, дивлячись на людину в цілому. Більш детальну інформацію про косметичної стоматології, йти до зубного лікаря Беверлі Хіллз косметичної