риб’ячого жиру і холестерину – відкрити для себе переваги риб’ячий жир

Ви читали про риб’ячий жир і холестерин дослідження, проведене в останній час? Риб’ячий жир, даний професійних футболістів, був довели свою ефективність у підвищенні рівня холестерину.

Ми всі чули доповіді, від експертів, про те, як приймати добавки риб’ячого жиру допомагають знизити рівень холестерину. Але, чи є частка правди в цьому претензії?

Поряд з можливістю omega3, щоб допомогти знизити рівень шкідливого холестерину і підвищити рівень корисного холестерину, дослідники також виявили інші переваги для здоров’я риб’ячого жиру, як:

• знижує рівень тригліцеридів
• робить кров менш “липким”, так це менш імовірно, до згортання
• знижує рівень гомоцистеїну (мається на увазі, що він знижує ризик розвитку ішемічної хвороби серця)
• зменшує запалення
• і, знижує ризик раку і т.д.

Багато досліджень були проведені (і до цих пір продовжується) на риб’ячий жир і холестерин для вашого здоров’я серця та інших захворювань. Але загальна згода в тому, що користь для здоров’я від риб’ячого жиру Омега 3 жирні кислоти добавка допомагає знизити рівень холестерину і поліпшити здоров’я серця.

Хоча багато людей повідомляють про переваги і знизили свої рівні холестерину, було б непогано додати omega3 в свій раціон? Навіть якщо приймати добавку риб’ячого жирів не була доведена одноголосно в якості сполучної ланки для зниження рівня холестерину, є багато інших непрямих вигод ми все ще не в курсі.

Але перш ніж піти і купити додаток риб’ячого жиру, зробити деякі дослідження. Обов’язково читайте етикетки і подивитися, якщо риб’ячий жир є 100% чистою і вільною від забруднень, тому що проблеми з більшістю омега-3 продукти доповненням є те, що вони не чисті і містять небезпечних хімічних речовин.

Як ви знаєте, яка добавка є безпечним? Єдиний спосіб це перевірити і подивитися, якщо компанія використовує молекулярно дистильованої риб’ячий жир в їх продукті.

Знайшовши високої якості, чистий і довели свою ефективність омега-3 риб’ячий жир, ви гарантуєте, що ваш організм отримує право необхідних жирів. Але користі для здоров’я риб’ячого жиру допомагає більше, ніж просто рівень холестерину, він допомагає в багато різних речей, таких як депресія, втрата жиру, виразки і проблеми зі шкірою.

З 30% мозку складається DHA жирних кислот, DHA компроміси втрати здатності вашого мозку для правильного функціонування. Продовжуйте робити своє власне дослідження і знайти краще доповнення риб’ячого жиру доступні, тому що він робить більше, ніж просто знизити рівень холестерину.

Відвідайте мій сайт сьогодні та дізнайтеся більше про риб’ячого жиру і холестерину.