природні засоби для пігментних плям – Ви зробили це поширена помилка

Що якщо я скажу вам, що використання природних засобів для пігментних плям не гарантує, що ви робите правильні речі для вашої шкіри? Не зрозумійте мене неправильно. Я твердо вірю в природний підхід до догляду за шкірою. Його просто, що багато споживачів роблять поширену помилку, думаючи, що “природний” завжди краще.

Але ви повинні знати, що не всі ці кошти працюють таким же чином. Без інформації, я збираюся дати вам, ви могли б обрахування себе, коли справа доходить до позбавлення від непривабливі плями і інші ознаки старіння. Дозвольте мені пояснити.

Бачте, загальні природні засоби для пігментних плям, як пахта і лимонний сік роблять роботу для освітлення шкіри. “Так в чому ж проблема?” ви можете запитати. Ну, а в цьому освітлює плями у Вас вже є, ці кошти не роблять нічого, щоб запобігти розвитку темні плями, в першу чергу. Таким чином, ви повинні йти в ногу з новими плямами, оскільки вони продовжують спливав.

Вік плями видимий результат пошкодження клітин шкіри. Якщо ці пошкодження не лікувати, то немає нічого, щоб зупинити темні плями від формування на вашій шкірі. Для того щоб запобігти утворенню грудок і шкіри пігмент, засіб має глибоко проникати через шари дерми, а потім забезпечують загоєння підтримку для клітин шкіри. Маслянка і лимонний сік не мають цієї проникаючої, зцілення здібності. Їх ефекти є строго косметики.

Але що, якщо я сказав вам, що недавні клінічні дослідження “заново відкрили” одну з найпотужніших природних засобів для пігментних плям, який має можливість, щоб зупинити їх у своїх напрямках? Я кажу знову, тому що це давнє використання засобів правового захисту протягом століть в аюрведичній і китайською медициною. Її називали Extrapone Nutgrass кореня. Контрольовані дослідження на людських добровольцях призвели до разючих 41%-ве зниження вікового розвитку пляма.

Через свою здатність глибоко проникати і надання основних живить клітини шкіри, Nutgrass корінь Також було встановлено, що потужні анти старіння властивостями. Так що не тільки вікових плям і веснянок зменшується, ваша шкіра розвивається більш рівномірного тону, молодий вид.

Тому я закликаю вас, щоб шукати природні засоби, які підтримують здоров’я і зовнішній вигляд вашої шкірою. Тільки переконайтеся, що дотримуватися продуктів, виготовлених з високою концентрацією натуральних екстрактів, які були протестовані для глибокого проникнення і поживних властивостей.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про ефективних природних засобів для пігментних плям і інших препаратів проти старіння, що я, особисто, скористатися, будь ласка, відвідайте мій веб-сайт.