носа без ножа

що таке носа без хірургічного втручання?
Носа без операції включає в себе використання ін’єкцій, такі як БОТОКС ®, або Radiesse ® у форму і контур носа.

Це відносно безболісна процедура, яка може бути виконана в лічені хвилини. Radiesse вводиться в заданій області носа, щоб допомогти замаскувати горби і ударів. Доктор Сімоні, ринопластика Беверлі Хіллз спеціаліст, говорить, що деякі пацієнти бояться це зробить їх ніс виглядати більше, але, навпаки, він просто вирівнює ніс і робить його схожим на одну плавну лінію.

кандидатів на нехірургіческіх ринопластика (носа)
Носа без хірургічного втручання є відмінним варіантом для пацієнтів, які хочуть неінвазивним, нехірургіческіх процедур і які шукають швидкий, задовільні результати.

На жаль, ті з великими носових деформацій і тих, хто шукає, щоб значно зменшити розмір свого носа не є кандидатами на неінвазивні носа. Для цих пацієнтів, необхідне хірургічне втручання.

Безопераційне ринопластика дозволяє уникнути ризиків операції і не має ніякого впливу на носове дихання, оскільки він включає в себе тільки ін’єкції в шкіру. Процедура набагато більш точним, ніж хірургічне ринопластику, так ще докладні налаштування носового контуру можливі. Під час процедури ви повністю прокинувся. Ви тримаєте дзеркало, і ви перебуваєте в повний контроль результатів процедури. Нехірургіческіх ринопластика (носа) процедура не викликає кровотечі з носа або постійні набряки. Там зазвичай немає довгострокових рубців ускладнень.

Більшість пацієнтів повернутися до роботи в той же день, як процедура. Результати негайно. Існує, як правило потрібно ще підправити протягом двох років. Найкраще, вартість 1/10-ий традиційної ринопластики.

Доктор Сімоні також рекомендує не хірургічного підходу для багатьох пацієнтів, які страждають від поганий результат їх першого хірургії носа. У деяких випадках результат від ін’єкції ринопластика замінює будь-які ревізійної операції.

Payman Сімоні, MD є подвійною рада сертифікованих лицьовій пластичний хірург з офісами в Беверлі-Хіллз, Каліфорнія.