кучеряве волосся управління – так, ви можете бути завивають Free_

Uggghhh! Мої кучеряве волосся!

Кучеряве волосся небажаних, непривабливий і важко контролювати. Вона змушує вас виглядати неохайно і розпатланий. І це не виглядає привабливим.

Але це теж факт життя для багатьох жінок, особливо (але не виключно) для жінок з кучерявим волоссям. І якщо його не лікувати, завивають може перетворитися на дуже швидко посічених кінців, певна ні-ні.

Отже, що робити з вашою завивають? І як ви можете, нарешті, контролювати завивають?

По-перше, давайте визначимося, завивають. Frizz це стан, коли дуже маленькі шматочки волосся переміщуються в напрямку від кутикули волоса і в результаті нечіткого ефект. Це відбувається, коли ваші волосся сухе і не вистачає вологи.

Деякі жінки генетично схильні до мають кучеряве волосся. Але досвід інших завивають, коли стикається з високою вологістю. Вологість видаляє вологу з волосся в результаті кучеряве стані. Ви також можете отримати завивають від пересушування вашого волосся від сонця або за допомогою опалення знарядь. Однак ви отримаєте його, досягнення завивають контролем, вам необхідно зрозуміти його найбільш поширеним джерелом – недолік вологи.

Інші речі, щоб уникнути при спробі управління завивають є:

“Надмірна обробка волосся в результаті надмірної хімічної завивки або фарбування
“Стрес і погане харчування (як і всі речі, здоровий дух і тіло може допомогти вам досягти кінцевої завивають контроль)
“За щіткою або розчісування волосся може призвести до поломки і завивають

Так що тепер ви знаєте, що це таке, що ви можете з цим зробити? Як дістатися, що нірвана – завивають контролю?

Ось кілька важливих порад, щоб слідувати так що ви можете керувати вашим завивають.

1. Тримайте ваше волосся зволоженими для керування кондиціонуванням завивають волосся належним чином. Після миття, додати хороший зволожуючий шампунь для волосся і залишити його протягом 3 – 5 хвилин. Якщо це можливо, обернути волосся рушником, і нехай кондиціонер тонути протягом 15 хвилин. Це додаткове кондиціонування ваші волосся буде встановити хороший рівень вологи, яка допоможе запобігти завивають.
2. Шампуню волосся в теплій воді. Тепла вода відкрити кутикули ваші волосся так, що при додаванні кондиціонера, кондиціонер буде йти прямо в ваш волосся зволожуючий і почати відразу ж. Крім того, переконайтеся, що ви промити вашого кондиціонера прохолодною водою. Це закриє кутикулу так зволожуючі і кондиціонуючі агенти залишаються запечатаними в вашому волоссі. Ви будете мати більший контроль над завивають з зволоженими волоссям.
3. Не сушіть волосся, протираючи рушником через нього. Швидше, обернути волосся рушником і обережно погладити його, щоб рушник, щоб ввібрати зайву воду. Потираючи волосся додадуть до завивають.
4. Використовуйте чисту сироватку стиль силіконові б просто шовковий Чудернацька перед використанням фена, праски, щипці для завивки або будь-який інший тип опалювального приладу. Чистого силікону огорне волосся, запобігаючи можливий збиток від спеки. Це також самопідхоплення вологи у волоссі, запобігаючи втрати вологи, що призведе до завивають. Просто руб кілька крапель у ваших руках і рівномірно розподілити по волоссю, перш ніж додати тепла.
5. Сушити волосся в дрібні частини, а не в великий букет. Це допоможе вам уникнути у волоссі і відкриття кутикули, що призводить до більш завивають.
6. Використовуйте Широкий зуба гребінки на ваше волосся, і уникнути розчісуванні або щіткою волосся, поки вона волога.
7. Використовуйте глибоке очищення повітря не рідше одного разу на місяць, щоб встановити значний рівень вологи у волоссі і усунення пошкоджень, які можуть призвести до завивають.
8. Уникайте продуктів з високим вмістом спирту або сушіння інгредієнтів. Такі продукти призведе до зниження рівня вологи у волоссі, додавання про те, завивають.
9. Закінчивши завивку, туман волосся Просто Світла Спрей Шовковий Чудернацька. Це світло чистий продукт силікон додати захисний блиск вашого волосся, який буде тримати вплив вологи в страху.