Як я можу зробити герпес піти швидше – речі, які ви можете зробити, щоб ваш герпес піти швидше

Моя градація цієї неділі і у мене є герпес, то, AOS тільки починається, і за останні 2 дні я, Äôve Abreva був покласти на це, але це, AOS насправді не допомагає: (мій герпес зазвичай отримують набагато гірше і Я Дону, АОТ хочуть мати великі огидні герпес Випускні фотографії, будь ласка, допоможіть! Як я можу заробити Герпес піти швидше?

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб ваш герпес піти швидше: Як і всі амінокислоти, лізин функції в якості будівельного платформу для білків. Лізин є ключовим фактором у виробництві захворювання бойові антитіла, численні ферменти і гормони. Лізин забезпечує адекватне всмоктування кальцію, допомагає формі колагену, який складає кістка хрящів і сполучної тканини.

У кількох дослідженнях, лізин показало, щоб бути ефективними проти вірусу шляхом поліпшення балансу поживних речовин, необхідних для зменшення вірусного зростання вірусу герпесу. Дефіцит лізину було встановлено, причиною втоми, відсутність концентрації, дратівливість, випадання волосся, анемія та репродуктивних проблем. Крім того, було повідомлено, що занадто мало лізину в раціоні може привести до каменів у нирках.

Те, що працює з деякими людьми, не працювати на інших. Я знайшов величезний успіх з простим Лізин таблетки, прийняті на перший ознака “поколювання”. Він завжди присікає її в зародку і тримає прориву не сталося. Ви можете отримати Лізин добавок в місцевому продуктовому магазині в розділі вітамінів. Ви повинні тримати пробувати різні речі, поки не знайдете те, що працює для вас. Зовіракс сміття, на жаль, це єдина річ з клінічних випробувань і даних, щоб підтримати це, але це не має найменшого значення для мене, і це, AOS так греблю дорого!

Я стикалася з герпес протягом багатьох років, які все гірше і гірше, і спробував приблизно все. Моє останнє засіб було цих білкових таблеток називається L-лізин, ви отримуєте їх з Голландії та Барретт і, мабуть, вони “голодують” герпес інших білків він повинен будувати себе і дати вам білки ви повинні створити анти- органами (я не лікар, так що якщо це звучить занадто спрощено медичної навчені люди, вибачте).

Я взяв, як 6 з них на 1 день потім пару на день протягом найближчих 2-3 днів, а герпес навряд чи придумав взагалі, а потім відправився в протягом дня. У мене не було герпесу приблизно протягом 18 місяців (використовується, щоб отримати їх кожні 2-3 місяці). Не знаю, якщо він буде працювати для всіх, але, безумовно, зробив це для мене! Дайте йому йти, краще, ніж на 6 фунтів на Зовіракс.