Як підготувати дитину до вуха формуванні хірургії

Отопластика є косметичної хірургії використовується для зміни форми зовнішнього вуха. Отопластика кандидатів вибрати для хірургії в спробі виправити різні порушення слуху, включаючи вуха, що спалахи з черепа, за розміром вух, асиметричні вуха, деформовані або пошкоджені вуха, а також microtic і відсутні вуха.

Отопластика не впливає на здатність людини чути, це в першу чергу попередньо, тому що пацієнт не задоволений зовнішнім виглядом своїх вух. Оптимальна операція результати досягаються, коли хрящ тонкий і надзвичайно гнучким, і це той випадок, коли пацієнт молодий. Більшість отопластика або вухо формуванні операції попередньо сформовані на дітей у віці від 5-14. Операція може бути попередньо як тільки вуха повністю виросли яке зазвичай відбувається у віці п’яти.

Вибір операції для вашої дитини в молодому віці може допомогти їм уникнути років смикають і навішування ярликів, які часто супроводжують видних деформованих вух. Хоча психологічні вигоди великі і ризики мінімальні, він все ще може бути важко для батьків, щоб покласти їх маленької дитини під ніж, і діти можуть пройти багато стресу, коли стикаються з хірургічної процедури. Але коли батьки правильно підготувати себе, а також їхні діти, весь досвід може бути позитивним.

При прийнятті рішення, якщо це дуже вдалий час для операції, розглянемо почуття Вашої дитини. Ваша дитина сам свідомий своїх вух? Чи має він або вона навіть знаю вухами з ненормальним або видних? Чи є у дитини хочуть операції?

Якщо дитина хоче, щоб процедура, вона, швидше за все, співпрацювати з лікарями і хірургами в спокійній і слухняною чином. Як батько, ви отримуєте можливість вирішити, чи варто краще почекати, поки ваша дитина не відчуває себе свідомими або, якщо це краще зробити операцію до досягнення дитиною ніколи не називав “Дамбо”.

Перед операцією, анестезія обговорити варіанти зі своїм лікарем. При роботі на маленьких дітей, більшість хірургів обрати поставити дітей під повним використанням загальної анестезії.

Вухо перебудови Операція зазвичай триває дві-три години так що якщо ваша дитина достатньо доросла і досить зрів, щоб залишатися спокійним утримання щодо нерухомий протягом того відрізку часу, операція може бути попередньо використовуючи тільки місцеву анестезію у поєднанні з седативними засобами. Ви знаєте свою дитину краще і зможе зробити найбільш підходящі рішення.

Після процедури голови дитини буде в значній мірі перев’язали для захисту від інфекцій вуха і сприяють правильному загоєнню. Ви отримаєте конкретні післяопераційні інструкції, як доглядати за одягом. Важливо, щоб ваша дитина бути обережним, коли ігор і сну, щоб не турбувати бинтом або вухо.

Ваша дитина може відчувати деякі пульсуючий біль навколо вуха, але ацетамінофен або ібупрофен слід обмежити біль. Ваша дитина повинна бути в змозі повернутися в школу діяльності через тиждень, але вони повинні продовжувати грати обережно і уникати дій, в якому вусі може бути хітом. Це може бути гарною ідеєю, щоб повідомити про це вчителя зберегти.