Ліпосакція особи бути ясно з і що не можна робити лікування

Особи Ліпосакція є косметична процедура, проведена під загальним наркозом, що по суті “висмоктує” жирові відкладення в області обличчя й підборіддя. Більшість пацієнтів хочуть цих родовищ зняті зі своїх щік, щелепи і підборіддя / шиї, а це те, де вони зазвичай накопичуються.

Лікування є малоінвазивним і має короткий час відновлення з дуже невеликими рубцями, тому є багато переваг, які будуть матися, якщо ви можете забезпечити допомогою довіреного лікаря за розумною ціною.

Зробити: вибір лікаря, що ви знаєте, є кваліфікованим і хто ви відчуваєте себе комфортно. Вони повинні бути сертифікованими і мають досвід виконання цієї обробки на інших пацієнтів з доказом успішних результатів.

DO: Попросіть вашого лікаря стільки питань, скільки ви можете думати, перш ніж прийняти рішення про проведення даного чи будь-якого іншого косметичної хірургії. Завжди прислухайтеся до думки експертів Вашого лікаря – якщо вони висловлюють занепокоєння про своє здоров’я і відчувати себе процедура може бути ризикованим для вас, серйозно розглянути знайти альтернативу і нехірургіческіх маршруту. Ваш хірург повинен бути в змозі направити вас в правильному напрямку.

Робити: шукати друга думка якщо здається, що лікар будучи наполегливим або відривається більше схожий на продавця. Це може бути червоний прапор, що вони не мають ваші інтереси на увазі і просто бачити знаки долара.

Забороняється: погоджуйтеся на хірурга за ціни. Хоча це правда, що бюджет і кошторис витрат є великою проблемою для багатьох людей, які вважають ліпосакцію особи, вибираючи лікаря, щоб завершити лікування, засноване на одних тільки грошей помилкою.

Запитайте у будь-якого пацієнта, який переніс невдалу процедуру ліпосакції, і ви дізнаєтеся, – трохи грошей, які можуть бути збережені на початковому Lipo помножити у багато разів на рахунках, вам доведеться платити за коригувальних процедур.

Забороняється: дозволяють лікарю бути наполегливими з вами або спробувати закликати вас, щоб отримати інші види лікування ви не відчуваєте, що вам потрібно. Це ваше тіло, і ви повинні бути в змозі зробити своє власне обгрунтоване рішення про те, що операцію ви хочете пройти, якщо такі є. Якщо лікар намагається дати комерційну мету, а не надати вам корисну інформацію та поради, використовуйте здоровий глузд і шукати іншу думку.

НЕ: Ігнорувати післяопераційному інструкції і перед операцією попередження, надані вам вашим лікарем. Ці рекомендації наводяться для дуже вагома причина, це дозволяє звести до мінімуму час загоєння, дозволяє дізнатися, чого чекати, і допомагає запобігти інфекції та інших ускладнень.