Люмініри безболісним вінірів

Новітній продукт в порцелянових вінірів є Люмініри ®. Що робить Люмініри ® настільки унікальним від інших вінірів є те, що тонкий, як контактні лінзи і часто не подає емалі видалення не потрібно, щоб вони були застосовані. Цей інноваційний продукт прийняв косметичної стоматології на новий рівень з безболісний метод отримання фантастичної посмішкою.

Люмініри ® широко використовуються в якості рішення для знебарвленого, а також відколи й зламані зуби. Ці порцелянові вініри також відмінно підходить для заповнення прогалин між зубами або оживити стару корону і мостів. Клінічні дослідження показали, що при належному догляді, Люмініри ® буде тривати до 20 років. Це приблизно на 25% до 30% довше, ніж інші порцелянові вініри.

Виготовлений з Cerinate порцеляни, Люмініри ® виключно міцний і довговічний, і тому, що фарфор є настільки тонким, там не може бути необхідність зміни форми зуба; це становить менше болю, і, можливо, за вирахуванням витрат на вас.

Хоча Люмініри ® рекламується як без свердління необхідна фарфоровий вінір, остаточне рішення буде до стоматолога. Тільки кваліфікований фахівець може отримати доступ до стан зубів і визначити, якщо зміна форми зубів буде необхідно, на щастя Люмініри ® може бути використаний в будь-якому випадку. Природно, тому що Люмініри ® тонше, ніж інші порцелянові вініри, якщо буріння необхідно це може бути набагато менше, ніж те, що потрібно з іншими вінірів.

Якщо вам не подобається зовнішній вигляд зубів, відвідати стоматолога і з’ясувати, якщо Люмініри ® є правильне рішення для ваших косметичних стоматологічних потреб.