мікродермабразія проти дермабразии різні методи вирішення проблеми з шкірою

Багато людей стурбовані текстуру і зовнішній вигляд їх шкіри, які можуть бути недоліки і нерівності через причини, таких прищів, старіння і різноманітні види рубців.

Обидва дермабразія і мікродермабразія є процедур, що виконуються або дерматологів, які є лікарі, які спеціалізуються на догляді за шкірою, або пластичними хірургами. Обидва методи є досить ефективними, але деякі методи більше підходять для конкретних хвороб.

Дермабразія є більш інвазивні з двох. Це спосіб зміни та покращення зовнішнього вигляду шляхом планування, шліфування або, якщо хочете, верхній шар. Оброблюваної шкіри заморожують перед процедурою реалізації.

Інструмент з поворотним двигуном і жорсткою щіткою, потім працював на пошкодженій поверхні. Абразивності інструменту видаляє непривабливі частини і як відбувається зцілення, новий, гладкий, що не пошкоджений шар замінює його.

Мікродермабразія є менш інвазивної і більше “Потужність кірки”, як його називають поперемінно. Дуже маленькі кристали розпорошується на верхньому шарі в свого роду м’яким міні-піскоструминної техніки.

Дермабразія є кращим вибором для більш глибоко постраждалих районах, таких, як видалення татуювань, шрамів від вугрової висипки важкої, вираженої складок шкіри. Це не так ефективні на шрами в результаті опіків або родимі плями. Мікродермабразія є найкращим методом для менш серйозних питань, таких як зморшки і слабкі м’якої акне рубців або пігментних плям.

Час відновлення від дермабразія лікування становить близько семи до чотирнадцяти днів, що значно довше, ніж період відновлення від Мікродермабрасіон, яка часто лише близько двадцяти чотирьох годин. Є менше ризиків з мікродермабразії, а також, оскільки ця процедура настільки менше інвазивних і не вимагає анестезії.

Після будь-якої процедури, пацієнту радять триматися подалі від сонця і захищати їх недавно зцілення поверхні. У разі дермабразія, це особливо актуально, так як поверхня була знята на більш низький рівень, ніж її мікро-версію.

Рекомендується, по суті, уникати перебування на сонці протягом трьох-шести місяців, а в цей час використовувати сонцезахисний крем для чутливої ​​з вищою SPF ви можете знайти. Важливо також використовувати адекватні зволожувачі і пити багато води. Питної води є невід’ємною частиною тіло кожної людини режим догляду, той, який має величезний вплив на ваше зцілення і загального оптимального здоров’я.

Але underdoing всі ці методи лікування не гарантує проблеми безкоштовно або чудовою шкіри, якщо ви не ставите необхідних зусиль для підтримки результату. Подальша обробка здорового способу життя і здорового харчування. І не забувайте стежити за 3 кроки регулярно для молодої шкіри-чистка, тонування і зволоження.