мої зморшки крем може бути вашим кращим проти зморшок крем занадто

Багато крем зморшки і лосьйони продаються в магазинах і аптеках гарантія скорочення зморшок і запобігти або звернути назад збиток, викликані сонцем.

Як вони працюють?

Крем проти зморшок може скоротити прояв зморшок, залежно від того, як часто ви його використовуєте, тип і кількість активного інгредієнта в зморшок, і обсяг зморшок Ви хотіли б лікувати.

Але якщо ви хочете взяти навмання з шкіри догляд режиму, спробуйте ці інші надійні засоби для збільшення і підтримки молодий вигляд вашої шкіри.

* Захистити вашу шкіру від сонця. Вплив ультрафіолетового (УФ) випромінювання прискорює природний процес старіння шкіри, викликаючи зморшки і грубі, плямиста шкіра. Насправді, перебування на сонці є № 1 Причина ознак старіння в шкірі, вважаючи нерівній пігментації. Захистіть вашу шкіру і запобігають зморшки найближчі шляхом обмеження часу ви проводите на сонці і постійно носити захисні одяг і головні убори. Крім того, використовуйте сонцезахисний крем, коли на вулиці, навіть у зимовий період.
* Вибрати продукти з вбудованим сонцезахисним кремом. При виборі по догляду за шкірою, вибрати ті, з вбудованим сонцезахисним фактором (SPF) не менше 15. Крім того, гарантується, щоб піти для продуктів, які блокують як УФ-А і УФ-випромінювання.
* Використовуйте зволожуючі креми. Суха шкіра стає пухкою клітини шкіри в ті зморщені, створення тонких ліній і зморшок задовго до того, ти повинен. Хоча зволожуючі креми не можуть запобігти появі зморшок, вони можуть тимчасово замаскувати крихітні лінії і складки.
* Не паліть. Куріння викликає звуження кровоносних судин в зовнішніх шарах шкіри. Це також завдає шкоди колагену і еластину і волокон, які надають шкірі міцність і еластичність. У підсумку, шкіра починає звисати і зморшки передчасно.

Якщо вас турбує зовнішній вигляд вашої шкіри, зверніться до дерматолога. Він або вона може допомогти вам створити індивідуальний догляд за шкірою змовою оцінки вашого типу шкіри, оцінюючи стан вашої шкіри і рекомендуючи товари, швидше за все, буде успішним. Якщо ви шукаєте більш вражаючим результатами, дерматолог може запропонувати медичну лікування зморшок, в тому числі рецепт крему, ботулінічний токсин (Ботокс) ін’єкції або методи шліфування шкіри.

Анти зморшок креми знайдені на позабіржовому беруть активної підходу до старіння і розсовують межі косметичної продукції, парфумерії. Howalways кращих анти зморшок крем я знайшов використовує більш передній край інгредієнти і забезпечує додатковий доказ і клінічні результати тестів, ніж будь-який інший.

До