в період між волосся зростаючі погану стрижку

У період між волоссям – коли ви чекаєте, що погану стрижку рости з – є розчарування проблема волосся. На щастя, є способи, щоб пройти через цей важкий час з мінімальним стресом.

прийняття

Перше, що потрібно зробити, це прийняти ваші волосся, як це. Визнайте, що є тільки так багато можна зробити на даному етапі. Як тільки ви приймаєте ваша доля, то ви можете почати, щоб зосередитися на пошуку стилів, які можливі.

Подивіться на модних журналів для моделей з волоссям схожі на ваші. Потім візьміть ввечері і експериментувати з цими різними стилями. Ви можете бути здивовані результатами.

аксесуарами

Аксесуари можуть бути вашим кращим другом при укладанні в період між волоссям. Ваше волосся може бути занадто коротким, щоб тягнути в хвіст, але є й інші аксесуари для волосся, які можуть творити чудеса на коротке волосся.

Один з кращих аксесуарів є основним Боббі-контактний. Вони бувають стильних сортів. Наприклад, ви можете знайти їх за допомогою таких пристосувань, як блискучі метелики або в різні кольори. Традиційний Боббі-Пен і раніше доступні, якщо ви хочете більш природній підхід. Ви можете використовувати ці контакти, щоб підвернути волосся з боків або в спину. Використовуйте менше Боббі-Пен підмітати коротке волосся повністю.

Кліп метелик, яка доступна в різних розмірах, і інший варіант. Чим коротше волосся, тим менше кліпу. Використовуйте ці кліпи підмітати волосся від вашого обличчя. Вони теж перебувають в різних кольорах і стилях. Вони прості у використанні і не порушить вашого волосся.

сховати

Також рекомендується використовувати прикриття – капелюхи, шарфи. Ви можете кинути на будь капелюх з наряд і приховати ваші волосся повністю. Ви можете зробити те ж саме з шарфами. Спробуйте різні методи з вашими шарф, щоб отримати кращий можливий погляд.

техніка

Прилади також корисно при спробі стилю в період між волоссям. Якщо ви намагаєтеся, щоб ваші шари рости, спробуйте керлінг вашого волосся. Це приховає ваші шари трохи, так як кучеряве волосся показує зростання шару набагато менше, ніж пряме волосся. Використовуйте термобигуди або щипці для завивки для кращих результатів. Якщо вам подобаються кучері ви можете Пермі, поки волосся не відросте до потрібної довжини. Праски прекрасно підходять для короткого волосся. Деякі короткі зачіски Пікс має тенденцію ставати трохи кучеряве. Вузькі праски ідеально підходять для укладання короткого волосся.

продукти

Використання правильних продуктів також ключ до отримання великого стилю з проміжних волосся. Якщо ваше волосся стають кучерявими, спробуйте використовувати випрямлення гель, як тільки ви виходите з душу. Ви можете також використовувати глибокий кондиціонер, щоб уникнути завивають. , Щоб допомогти стимулювати ріст волосся, масаж голови не менше 2 хвилин, поки ви шампунем.

У період між волоссям етап не повинен бути болючим. Дотримуйтесь цих порад, і ви можете навіть насолоджуватися своїм новим “робити.