Ліпосакція – дізнатися фізичні характеристики, які роблять вас хорошим кандидатом

У той час як ви порівняйте лікарям виконати ліпосакцію, ви повинні знати, що вони в даний час так само, як вимогливий до своїх пацієнтів, як ви при перегляді різних хірургічних відділеннях. Не кожен має право на цю процедуру. З’ясуйте основні причини, що деякі пацієнти позбавлені такого роду операції.

Ви повинні бути або на ідеальний вагу для вашого зростання, або просто над ним. Лікарі розуміють, що типовий пацієнт не буде тонким, так як тоді не було б ніякої необхідності для цієї процедури, в першу чергу. Тим не менш, вони радять пацієнтам не використовувати це лікування як спосіб спробувати втратити багато ваги. Це тому що ви тільки втратите максимум кілька фунтів, так як тільки так багато жиру може бути видалена канюлі використовується під час ліпосакції. Тому переконайтеся, що ви перебуваєте в межах здорового діапазону ваги за кращі шанси на кваліфікацію цього лікування.

Хоча не існує жодних вікових обмежень на цю процедуру, по суті, ваша шкіра повинна бути в гарному стані. Вона повинна бути досить гнучкі для того, щоб допомогти вам зцілити належним чином, це означає, що деякі лікарі не можуть виконати ліпосакцію на літніх людей, як більша частина їх пішла колагену в літньому віці. З іншого боку, кілька лікарів буде виконувати цю лікування на пацієнта, який вважається занадто молодим, наприклад, під 18 років. Це тому, що ваше тіло не зовсім закінчили росте до цього часу, що означає, ви все одно можете втратити жир, який ви думаєте, ніколи не піде. Майте на увазі, що навіть якщо ви знаходитесь в хороший вік для цієї процедури, ви можете виявити, що ваша шкіра просто, природно, не дуже еластична, яка означає, що ви до цих пір не може кваліфікуватися в якості кандидата.

Ви також повинні бути у хорошому загальний стан здоров’я перед тим, як ліпосакція. Болісний пацієнти не завжди можуть впоратися зі стресом надіти їх тіла під час операції, і навіть ті, хто добре з хірургічної частини, не може відновитися дуже швидко. Ваш лікар, швидше за все, кілька тестів, у тому числі медичне обстеження, перш ніж планувати операції, так що будьте впевнені, що ви, як правило, здоровими, якщо ви очікуєте отримати це лікування.

Звичайно, основний кваліфікації для ліпосакції є те, що у вас є деякі області від жиру на вашому тілі, які не реагують на правильне харчування і регулярні фізичні вправи. Хоча ця операція не може бути успішно зроблено на людей, які сильно надмірна вага або ожиріння, воно також не може бути виконана на когось з невеликими додатковими жиру. Якщо ви приїхали у вимозі, що хірург видалити невелику кількість мляві м’язи у вас є, ви, ймовірно, буде відхилена. Кожному потрібно трохи жиру на їх тілі, і лікарі відчувають, коли у пацієнта є нереальні очікування або нездоровим.

Тепер ви знаєте, чому ви, може бути вимкнений в якості кандидата, ви повинні знати, чого очікувати. Зрештою, ви знаєте ви, як правило, здорові, в хороший вік для цієї процедури, в ідеальному вазі, і озброєний реалістичні очікування, і ваш лікар буде знати, це теж після первинної консультації.