Invisalign – ваші приховані догляду партнера

Пройшли ті часи, коли потрібно було ухилятися від групи або фото крупним планом оснащення через вашу металевої рот. Немає більше слухати ці зауваження від глядачів. Тепер з появою невидимі брекети, все змінилося. Раніше молоді було важко посміхатися, говорити або навіть є в присутності інших людей, тепер сценарій прийняло стрибок. Технологія завжди поруч, щоб врятувати людей, і тут приходить квінтесенцією інновацій для підтримки цієї заяви-все нове Invisalign!

Ви коли-небудь чули про приховані брекети? Якщо ні, то тут не приходить цілий ряд цінну інформацію для вас. Invisalign це система, яка використовує ряд капи, які випрямити зуби, ці суміщення замовлення і практично невидимі! Насамперед ортодонт знімає відбиток з зубів і він відправляється в лабораторію, де за допомогою суміщення комп’ютерної технології зроблені, які відповідають вашим зубам розміру, форми і структури. Вони не можуть бути легко переконатися будь-яка людина з нормальним зором. Однак вони повинні змінюватися кожні три тижні під керівництвом ортодонта. Завдяки м’якому тиску а підключивши їх на зубах у вас може бути невеликий дискомфорт, але це тільки тимчасово.

Так чи інакше, можна використовувати Инвизилайн відрізняється від пацієнта до пацієнта, залежно від тяжкості зубної проблемою. Ваш ортодонт може сказати вам про це, тому він є обов’язковим, що ви звернетеся до фахівця, перш ніж вдаватися до нього.

Invisalign є універсальним і працює на широкий спектр стоматологічних проблем, як переповнений зубів, нерівні зуби, вкусив за зубами, крос-вкусив зубами і т.д. відповідно з вашими проблемами, набір суміщення на замовлення для вас відповідно до ваших потреб.

Invisalign лікування досить дорого через технології, які використовуються в ньому. Є деякі речі, які повинні бути зрозумілі пацієнтові перед проходженням цього лікування. По-перше, він повинен бути готовий виконувати всі вказівки ортодонта у використанні випрямляч. Інше розуміння в тому, що серйозні проблеми вирівнювання не може лікуватися Invisalign як вона допомагає тільки в легкий рух зубів. Успіх лікування залежить також від знань і досвіду ортодонта.

Випрямляч необхідно носити протягом принаймні 22часи день і повинні бути видалені, маючи їжу або питну воду без рідини. Зазвичай це займає близько шести місяців для ремонту провести до зубів повністю вирівняні. Після цього певного типу утримання потрібна для запобігання зуби від зсуву назад в їх початкове положення.

Більше мільйона осіб скористалися цим лікування і оцінити його через його чудових результатів. Той факт, що випрямляч може бути легко видалена, легко чиститься і не зловити очима людей зробило цю технологію весь час коханої. При правильному зверненні і використанні цих випрямляч, у вас є багато заповітних посмішку!