іонтофорез

Іонофорез є безболісною альтернативою ін’єкції ботокса, в якому слабкий електричний струм використовується для стимуляції мінеральних несучих іони проходять через долоні або ніг. Іонофорез є процес використання пристрою для іонофорезу вилікувати спітнілі долоні і ступні. Це процес, який не є новою для медичного світу. Ви можете знайти медичні документі з посиланням на ці результати протягом багатьох років. Іонофорезу це машина, яка посилає електричний струм через воду буфера в пори вашої шкіри. Іонофорез пристроїв можна знайти в медичних постачальників по всьому світу. Проблема з іонофорезу протягом багатьох років була вартість цих машин. Ви також знайдете, що це може бути важко отримати багато страхових компаній платити за машину. Ці машини дуже основні, і витрати не відповідають тому, що вони роблять. Кожен іонофорезу посилає світло електричний струм для блокування пори в руках або ногах. Через тиждень вартість лікування більшість пацієнтів мали свої пітливість зникає. Після цього пацієнти просто потрібно план обслуговування тримати потовиділення в страху.

Не хвилюйтеся, процедура абсолютно безболісна і ви ледь навіть відчувати струм у воді. Ми говоримо про дуже низькій напрузі тут. Мінерали створити тимчасову товщиною в поті пори рук і ніг, яка закінчується рясним потовиділенням на кілька тижнів. Без продовження терапії іонофорез, пітливість дійсно повертається, однак, це було доведено, як один з найбільш послідовних і інтелектуальний гіпергідрозу процедур. Велике справу з іонтофорез тому, що ви можете використовувати його, в основному, як ви. Ви можете зробити одну обробку кожен другий чи третій день, і якщо ви перебуваєте в поспіху ви можете зробити до двох процедур на день, який буде означати, ви отримали б вилікуватися від пітливості всього за 5 днів.

Іонофорез звичайно. Це не хірургічне, неінвазивні процедури, щоб зупинити долонній гіпергідроз і вилікувати спітнілі долоні, який був протестований і довів свою ефективність з моменту свого дебюту близько 50 років тому, і без побічних ефектів. Це в основному лікування в якому ви покласти долоні у воду, через яку дуже м’який електричний струм проходить. Це абсолютно безпечно і все, що ви відчуваєте, це легке поколювання. Електричний струм взаємодіє з мінералами у водопровідній воді, щоб блокувати потовиділення рук. Процес займає від 15 до 20 хвилин, які потрібно зробити в день протягом одного тижня. Після цього вам потрібно тільки підтримувати послідовну сухих долонях сесії кожні 3 тижні.

Електрофорез лікування, який допоміг мені отримати сухі пальми. З моменту свого дебюту більше 50 років тому, є мільйони спітнілих рук страждає хто витягнув вигоду з цього лікування. Додаткові переваги полягають в тому, що ні хірургічні та неінвазивні без будь-яких побічних ефектів. Таким чином, для тих, хто боїться йти під ніж це хороша альтернатива. Процес також простий. Замочіть ваші долоні в окремі лотки води і підключитися до Іонофорез пристрою протягом 20 хвилин. Повторювати щодня, і ви буде ваша суха пальм протягом одного тижня. Дотримуйтеся режиму обслуговування цього 20-хвилинного засідання один раз на три тижні для продовження кращих результатів.

Не намагайтеся інших хірургічних або інвазивних процедур, поки ви не намагалися іонофорезу. І будь ви купуєте іонофорезу або створити свій власний, ви ніколи не пошкодуєте про це виборі. І перш ніж ви знали це, ви б йти про вашу повсякденній діяльності з сухим долонь. Таким чином, перестати відкладати і почати жити знову.