як поліпшити вашу шкіру і кинути палити

Видалення сигарет з нашого життя є надзвичайно складним завданням. Так що багато хто з нас намагалися “будується його”, але опиняємося висвітлюючи протягом декількох днів, все на шкоду нашої шкіри. Наступні кроки допоможуть вам, нарешті, кинути і повернути життєву силу у вашій шкірі!
кроків
1. Виконання плану по виходу, який підходить саме для вас 2. Помістіть всі свої сигарети, запальнички, попільнички, і все, що пов’язано з курінням в мотлох 3. Запишіть всі причини, ви хочете кинути курити і тримати його при собі весь час 4. Тримайте рідини до постійно протягом дня 5. Застосовують як препарат, який змінює ознак передчасного старіння
Стратегія виходу
Дуже важливо, щоб знайти вихід план дій, який підходить саме вам. Деякі люди знаходять Вихід холодної індички найпростіший варіант, однак, якщо ви пробували це раніше, і в кінцевому підсумку знайти себе піддається тягу, поступово зменшуючи суму, яку ви курите протягом довгого часу може бути краще.
Видалити пов’язаних з курінням елементи з вашого життя
Тяга до диму може бути ignitedby кількість тригерів. Видаливши сигарети, запальнички, попільнички, і все, що пов’язано з курінням від вашого дому або місця роботи ви також видалення ймовірності, ви будете думати про куріння протягом дня.
написати, чому ви хочете кинути курити
Роблячи відома здоров’я, особистого та шкіри переваги відмови від куріння на додаток до вашої конкретної мотивації будується, що Ви створюєте внутрішню стінку силу волі. Неси це у всі часи і, коли ви відчували себе як ваше найслабше, читати їх на міцність.
зробити воду вашому другу
Вода є номером один ключ до регідратації, і внутрішньо і зовні. Ваша шкіра потребує води так само, як решта з вас. Як куріння є найпоширенішою причиною для сухої, передчасно постарілий шкіри, вода повинна стати вашим найкращим другом.
шукати омолоджуючі допомогу для вашої шкіри
Куріння різко шкідливо для вашої шкіри через виснаження кисню і кровопостачання, і зниження вітаміну А і С, – все це сильно сприяти передчасне старіння, зморшки, і сухі, шкірясті шкіри. Це може бути необхідно, щоб включити всі натуральний крем для догляду за шкірою у вашій реабілітації режиму.
Відмова від куріння не тільки зробить вас починають відчувати себе новою людиною, ви також почнете виглядати як нова людина. Не буде більше ваша шкіра потребують води, кисню, крові і необхідних вітамінів. Ви будете ходити шлях до молодості, оновленої шкіри!