поліпшення вашого іміджу з пластичною хірургією …

Кожен з нас має “самооцінка”, сприйняття того, як ми вважаємо, ми дивимося на інших. Люди, які задоволені своєї самооцінки, швидше за все, бути впевненим у собі, ефективні в роботі і соціальних ситуацій, і зручно в їх відносинах. Ті, хто незадоволені, як правило, самосвідомість, пригнічується, і менш ефективним в діяльності.

Пластична хірургія – будь то косметичний або реконструктивні – заохочує і пропагує сильну позитивну самооцінку. Навіть невеликі зміни зовні можуть створювати надзвичайні зміни на внутрішній, що дозволяє людині впевненість у собі, щоб процвітати.

Оскільки зміни в результаті пластичної хірургії часто драматичним і постійним, важливо, що у вас є чітке розуміння того, як операція може змусити вас почувати себе – задовго до того, проводиться за розкладом.

Якщо ви роздумуєте про пластичної хірургії, ви повинні бути чесним із самим собою. Саме тому ви хочете операцію? І, які ваші цілі для хірургії-що ви очікуєте пластичної хірургії, щоб зробити для вас?

Є дві категорії пацієнтів, які є хорошими кандидатами для операції. Перша включає в себе пацієнтів із сильною самооцінкою, які турбують фізичні характеристики, що вони хотіли б поліпшити або змінити. Після операції ці пацієнти почуваються добре про результати та підтримувати позитивний імідж про себе.

До другої категорії відносяться пацієнти, які мають фізичний дефект або косметичний недолік, який зменшився свою самооцінку з плином часу. Ці пацієнти можуть відрегулювати досить повільно після операції, як відновлення довіри вимагає часу. Однак, як вони пристосовуються, ці пацієнти самоврядування образ посилюється, іноді різко.

Важливо пам’ятати, що пластична хірургія може створювати як фізичні зміни і та зміни в самооцінці. Якщо ви шукаєте хірургії з надією, що впливають на зміни в кого, крім себе, ви можете в кінцевому підсумку розчарований. Цілком можливо, що друзі та близькі будуть позитивно реагувати на ваше зміна зовнішнього вигляду і впевненості в собі, однак зрозуміти і прийняти, що пластична операція не призведе до драматичних змін у інших людей, ніж ви.

Для отримання додаткової допомоги по кожному з наших процедур, будь ласка, звертайтеся в наш офіс.

*****************************************
Спеціальна пропозиція червня 2010:
Заощаджуйте до $ 100 на Ботокс і Juvederm XC, коли Ви купуєте набір Latisse.
Перший і єдиний FDA затверджених рецепт лікування рости довше, товщі і темніше вій. Пропозиція діє до 15 липня 2010 року.
Зв’яжіться з нами для більш докладної інформації!
*****************************************