нової, більш простий спосіб краще посмішка робить ви молодше

Лоб може бути гладкою agelessly з ботоксом, зморшок майже немає від підтяжки обличчя, але якщо ваша усмішка тьмяні, темні і деформовано, ви можете не тільки дивитися вашому віці – ви можете виглядати старше. За іронією долі, поліпшення Вашої посмішки тепер можуть бути найменш інвазивних косметичних процедур.

Останні косметичної стоматології прориви, як новий Люмініри по Cerinate, всі посилення і без болю – різко відрізняються від традиційних вінірів, які вимагають шліфовки і гоління вниз зубами для програми.

Виготовлений із запатентованого Cerinate порцеляни, Люмініри контактні лінзи тонкі, напівпрозорі “посмішка формочок”, які застосовуються до оригінальних зубів без видалення чутливої ​​тканини зуба. Отже, немає ніякої необхідності в кадри або анестезії, що означає відсутність болю. Всього лише за два коротких візитів, ваша усмішка буде виглядати більш красивим і, що більш важливо, років молодше, – тривалістю до 20 років.

Так, як ще можна зберегти молодий зовнішній вигляд без йти під ніж?

* Більше посміхатися. Довіра є сексуальне і сексуальний є молодий. Якщо у вас є чудова посмішка ви завжди хотіли, покласти його з користю, і ви отримаєте більше уваги, ніж ви робили 10 років тому.

* Мінімізація макіяж. Можна подумати, що важкі фонд буде покривати ваші зморшки, але це якраз навпаки. Спікання викликає його на макіяж, щоб влаштуватися в зморшки і перебільшувати їх. Те ж саме справедливо для тіні. Розумний правило: краще менше та краще.

* Врятуй себе від сонця. Ті УФ-промені є нашим ворогом, коли мова йде про старіння. Завжди використовуйте зволожуючий крем з SPF 15 або вище. Подивіться на шкіру креми, що містять антиоксиданти, такі як вітамін С і Е для посилення захисту.

* Sleep. Вони не називають це “сон краси” ні за що. Якщо ви не отримуєте достатньо сну (близько семи годин щоночі), ваш обмін речовин і вироблення гормонів може бути ускладнене, запрошуючи ранніх ефектів віку.

* Поліпшити поставу. Беручи кальцій допоможе запобігти остеопороз, але спаду на ганку буде старіти вас негайно. Зміцнити своє ядро ​​- це ті м’язи черевного преса – для задньої пряміше і вище тіла. Пілатес є ідеальним способом, щоб поліпшити поставу, що дає вам більше, компактніше погляд.

* Оцініть вашого гардеробу. Гардеробна молодшого не повинно означати супер малоповерхового джинси і сорочки живота. Випадковий, але з урахуванням погляд буде тримати вас від появи метушливий і поза стилю. Великі футболки з добре облягаючі штани і великі аксесуари, створює комфортне, але хіп повсякденному “уніформу”.