макіяж-прийняти cover_

Die періоди, в яких макіяж все було забито з, давно пройшли. “Satin і маску, яка пофарбована в 80-х”, говорить косметолог Кірстен Беккер. Сьогодні має бути легко відчути макіяж і шкіра виглядає природною і здоровою.

Ми можемо перевірити 22 макіяжем критичних і спірних речовин. Крім дорогих брендів духів ми купили дешеві марки аптека, відомих брендів мас, ексклюзивні бренди і кількість аптек натуральної косметики.

Результат тесту

Майже половина макіяжу «незадовільно», включивши провідних світових брендів від Шанель та Діор, шість брендів “достатніми”. П’ять вирізати “дуже добре” і два “добре”.

Майже всі звичайні продукти містять велику частку силіконів. Вони впевнені, що можуть поширюватися макіяж добре і відчуває себе комфортно по відношенню до шкіри. Але для догляду за шкірою, щоб ці матеріали не сприяють. З іншого боку, компоненти природного масла, які підключаються до натуральної косметики. Ці добре вписуються в баланс шкіри.

викликати парфумерні продукти, що містять два аромати, які викликають алергію може. На додаток до алергенних ароматів мускус поліциклічних сполук являють собою проблему. Вони знайдені в п’яти брендів. Ці штучні аромати накопичуватися в жирових тканинах. Деякі з сполук показують в клітку і досліджень на тварин, гормональних ефектів. Це також робить їх проблемних речовин для навколишнього середовища, як поліциклічні сполуки мускусу увійти в стічні води і у воді і рибі знайти. Встановлена ​​в середовищі може отримати разом з іншими ендокринними хімікатів, що руйнують ушкоджень.

Delight особи Nivea Гель фонд з формальдегідом / збереглися мейнстріму. Формальдегід є імовірно канцерогенних речовин. У трьох макіяжем спірних галогеновані органічні консерванти включені. Багато галогеновані органічні сполуки тригерів алергії. Фактор Макс Друге Підстава шкіри ставить галогенів органічний барвник.