живуть з вітіліго

Непередбачуваний хід вітіліго створює страхи і збентеження у людей з вітіліго. Ніхто не може бути впевнений, що, як він буде прогресувати. Лікування захворювання не просте річ. Є, звичайно, методи лікування, які можуть поліпшити стан, але це тільки протягом декількох років.

Багато людей з вітіліго відчувають ряд дивні почуття і емоції в тому числі шок, заперечення, гнів, страх, почуття провини, тривоги, ізоляція і, нарешті, прийняття. Але деякі люди страждають від низької самооцінки і невпевненості, тому що вони не приймають реальність в істинному дусі. Багато дітей дражнили і знущалися в школі через вітіліго.

Вітіліго не заважає самої діяльності людини, для досягнення будь-якої мети в житті. Як тільки пацієнт розуміють, це не повинні взяти на себе своє життя. Зосередження уваги на ваші достоїнства і створення вашу самооцінку допоможе пацієнту поставити Вітіліго за сценою. Психологічна підтримка від друзів і сім’ї має важливе значення. Один, можливо, буде потрібно курс консультування корисними.

У суспільному житті люди дивляться на увазі Вітіліго тому що це виглядає дивно. Пояснюючи, що вона може допомогти зменшити їх страхи. Так Вітіліго люди повинні бути підготовлені з кількома простими фразами. це вітіліго, захворювання, яке вражає пігментні клітини в мою шкіру. Вони не функціонують належним чином або відсутні в моїй шкірі, і яка викликає ці білі плями. Це не небезпечно для життя.

Гумор це ще один спосіб боротьби з грубими або інтенсивного зауваження. Маючи Вітіліго це не трагедія, але вона може загрожувати вашої соціальної ідентичності.
альбінізм і вітіліго

Вітіліго і альбінізм дві абсолютно різні і не пов’язані захворювань. Альбінізм спадкове захворювання, і присутній при народженні, але Вітіліго є аутоімунним розладом придбав яка починається десь після народження. Існує невелика зміна в ході альбінізм вітіліго, але може поліпшити і погіршити з лікуванням і часу.
Альбінізм має два різновиди в очній альбінізм і Глазокожний. У різних очних тільки ураження очей, як повіки і т.д. сітківки діафрагми знайдено. У Глазокожний різноманітність, очей і шкіри, обидва беруть участь. У той час як Вітіліго є неоднорідним захворювання, яке може приймати різні форми. Біохімічно, альбінізм відбувається через дефект утворення меланіну, а вітіліго результати руйнування milanocytes.
Пацієнт з вітіліго може мати поліпшення від його застосування в той час як альбіноси не можуть мати з поліпшенням якого лікування.