врослого волосся – чому це відбувається і як можна цього уникнути

Врослого волосся є спільною проблемою, що виникає через тіла видалення волосся. Це відноситься до стану, де волосся кучері назад або росте боком в шкіру перед пробивши поверхню. У деяких людей, врослі волосся зустрічаються рідко, і тільки незначне роздратування, але у деяких людей, вони досить надокучливими, оскільки вони можуть стати болючими, непривабливий і навіть заражений.

Які можливі причини врослого волосся?
Врослі волосся, як правило, результат волосся скорочуються випадково залишаючи гострі кінці. Іноді, спотворені фолікулів також може призвести до вростання волосся. У такій ситуації, волосся росте назад в шкіру з керлінгу тому навколо і починають рости назад в шкіру. Нижче перераховані можливі причини врослого волосся:

• Перевищення вбудованих нафти у волосяних фолікулах
• Брак вологи в шкірі
• Створення з мертвих клітин шкіри в порах і на поверхні шкіри, які дратують волосяного фолікула викликає врослого волосся
• Через видалення волосся процесів, включаючи віск, електроліз, гоління і вищипування
• товстий або жорсткий волосся
• Неправильна техніка гоління, такі як гоління занадто близько, або гоління проти напрямку росту волосся
• Використання дуже гострим лезом

Які симптоми врослого волосся?
Симптоми врослі волосся змінюються просто незначним роздратуванням пустули інфікованих, які можуть навіть кровоточити. Іноді врослі волоски можуть бути помилково прийняті за прищів, однак, вони мають тенденцію до утворення за традиційними лініях гоління, таких як шия, ноги, пахви, область бікіні і обличчя і тим самим ідентифікувати. Нижче наводяться деякі з найбільш відомих симптомів врослого волосся:

• постійна чутливість в зоні ураження
• Свербіж, поколювання
• легкої до важкої болі
• зміна кольору шкіри і висип
• пастці, врослі волосся можуть викликати запалення, як реакцію тіла утворює папула – маленький, підняв, аномалії на шкірі широко відомий як удар викликаючи термін “удари бритви”
• тіло може також реагувати, виробляючи пустули – пухир на шкірі містять гній
• інфіковані пустули може стати розрив в результаті кровотечі
• У хронічних випадках, врослого волосся може призвести до важко, видний, нерегулярні рубцевої тканини в шкірі

Що таке правильний метод гоління, щоб уникнути врослого волосся?
Гоління є головною причиною врослого волосся. Чоловіки особливо отримати врослого волосся в області бороди через гоління. Тим не менше, проблема врослого волосся може бути мінімізовано значно після гоління в методі нижче:

Підготовка шкіри
Шкіра повинна бути підготовлена ​​для гоління через 3 кроки процесу пілінг, зволоження і зволоження. Пілінг допомагає видалити мертві клітини шкіри, так що вони не накопичуються на поверхні і пастки нового волосся під шкіру, як вони починають рости. Добре зволожена шкіра робить клітину більш м’якими і волосся більш прямі, що дозволяють краще і зручніше гоління. Зволожуючий допомагає пом’якшити волосся і навколишні клітини так, врослі волосся менш вірогідні.

Зменшення частоти
Експерти вважають, що чоловіки, які часто отримують врослі волосся повинні збільшити час роботи між голить. Замість того, щоб голитися щодня, вони повинні голити через день, як це дозволяє волосся на тілі зростати досить довго, щоб протистояти скручування назад в шкіру.

Гоління в правильному напрямку
Наші тіла волосся росте в певному напрямку або зерно; врослого волосся можна уникнути, гоління з зерном, а не проти нього. Деякі люди намагаються голити проти шерсті для досягнення більш тісної розрізу. Це завдає шкоди фолікулів і викликає вростання волосся.

Використовуйте належні бритв
Не використовувати дуже гострі леза. Гоління з подвійним або потрійним лезом бритви також може збільшити шанси на врослі волосся. Ви можете розглянути можливість використання леза призначені для чутливої ​​шкіри або електробритви замість цього.

використовувати Ingrow піти
Ingrow Go є передовим косметичним формулюванні Skin Doctors, що можуть застосовуватися на шкіру для лікування, а також уникнути вростання волосся. Продукт також допомагає поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри, лікування вугрів і плям.