Як правильно піклуватися про вашій шкірі

Тільки уявіть собі: ваша шкіра втрачає близько 35000 мертвих клітин шкіри в хвилину. У той час як у середньому здорова шкіра може продовжувати його на 28 днів, у зв’язку зі старінням і чинники способу життя, як куріння, а також неправильне харчування, процес оновлення сповільнюється. Якщо це займає більше 28 днів для нових клітин шкіри для генерації, це означає, що у вас є багато мертвих клітин шкіри здійснюється навколо. Отже, ось кілька порад про те, як зберегти вашу шкіру світиться і здоровою.

гідрат

Ваша шкіра є те, що люди завжди помічають. Це не дивно, тому що це найбільший орган тіла. Якщо ви хочете отримати привітання для нього, першим кроком є ​​гідрат. Шкіра складається з 70% води і навантаження на H2O, ви робите вашу шкіру користь.

зволожувати

Шкіри компонент, званий колаген зволожує шкіру. Тим не менш, через старіння, колаген виснажується і шкіра втрачає вологу. Щоб поповнити його, використовуйте косметичних продуктів, які багаті пом’якшуючих та інших зволожуючих компонентів, таких як еластин, ліпіди і кераміди. Розсудливо, зробіть це після кожної ванни.

отримати більше спати

Люди, які не висипаються позбавити їх тілу шанс, щоб відновити свій шкіри. Сон шкіри “лагодження часу», і якщо ви не отримаєте багато, це безперечно показати на вашій шкірі.

кинути палити

Передчасне старіння, вугрі, випадання волосся і псоріазу лише деякі з шкірних захворювань пов’язані з курінням. Не кажучи вже, що рак це завжди ризик для курців ..

Захист від сонця

Більшість людей не є ідея, як пошкодження занадто багато сонця може бути. Якби тільки вони це зроблять, то ніхто не посміє їх замочування шкіри під вдень НД Надмірне перебування на сонці викликає вашу шкіру віку. Якщо ви не хочете виглядати як старіння чорнослив, завжди є принаймні SPF15 сонцезахисний крем згодиться.