Як виправити загальні проблеми волосся

Проблеми з волоссям можна перетягнути і зруйнувати інакше великий день. Ми всі стикаємося проблемами волосся в той чи інший момент, на щастя, існує ряд способів, якими ми можемо усунути або запобігти цим неприємності загальних волосся. Нижче наведені деякі поради щодо усунення типових неполадок волосся.

лупа

Лупа може бути дуже дратує, не кажучи вже ніяково. Лупа лусочки відмерлої шкіри, який розсіює і відвалюється від волосся, що робить його помітним або видимим у волосся людини або на одяг. Хоча причина лупи невідома, останні дослідження показали, що це викликано одним з видів грибів. Хоча лупа не небезпечна або заразною, вона може бути свербіж і незручно. Для зменшення лупи, ви можете використовувати шампуні, які спеціально розроблені, щоб позбутися лупи. Більшість з цих шампуні містять цинк, саліцилова кислота, сульфід селену або смол. При митті волосся шампунь проти лупи, помасажуйте шкіру голови м’яко протягом не менше п’яти хвилин. Послабити пластівці з пальцями, але переконайтеся, що ніколи не подряпати шкіру голови нігтями. Промити волосся після миття ретельно. Якщо ні позабіржовий шампунь проти лупи, який працює для вас, ви повинні звернутися до лікаря або спеціаліста у волоссі ввічливий скрабів, щоб він або вона може наказати рідини або лосьйон для шкіри голови.

Ламкості волосся

Пасма волосся може розбитися при точками в волоссі послабити або загуснути. Поломки можуть відбуватися в будь-якій точці волосся, в середньому, близько волосистої частини голови, або на кінцях повітря. Коли волосся переривається в кінці, це називається посічені кінчики, волосся розколи і може проїхати до валу волосся. Ламкість волосся, як правило, викликані неправильним використанням хімічних обробок волосся і використання шампунів, які містять сильні хімічні речовини. Використання органічний шампунь з органічними і ніжні інгредієнти можуть зменшити ламкість волосся. Інші основні причини поломки також включати розчісувати волосся занадто часто або щіткою і розплутування волосся неправильно. Використовуючи широкий густим гребінцем і обережно розчісування волосся допоможе уникнути поломки. Tight булочки, коси, нарощування волосся, та інші подібні складні зачіски також може призвести до волосся, щоб зламатися. Витягніть матеріал на свій розсуд або залишивши зачіска занадто довго може привести волосся і шкіру голови, пошкодження або втрату волосся. У деяких випадках, сухих і ламких волосся, а також випадання волосся може бути ознакою поганого харчування або захворювання, такі як гіпотиреоз. Їжте поживну їжу упаковані з вітамінами, мінералами і білками. Якщо ваше волосся як і раніше порушення, навіть якщо ви добре піклуватися про нього і харчуватися здоровою, ви повинні звернутися до лікаря, щоб визначити, якщо це викликано захворювання.

Якщо ваше волосся порушення, навіть якщо Ви не розглядати його з хімічними реактивами та засоби для укладання, зверніться до лікаря.

випадання волосся

Ми всі втрачаємо частину нашого волосся на щоденній основі, як правило, коли ми душу або сну. Як правило, щоб втратити близько 100 пасм волосся в день, старі волосся випадає бути замінені на нові і здорове волосся. Тим не менш, деякі люди відчувають ненормальне випадання волосся, яка розріджує волосся більш швидкими темпами, які не можуть бути замінені природно. Це може викликано облисіння або залисин. Аномальне випадання волосся, або алопеція, може бути тимчасовим або постійним. Деякі з них викликані поганим харчуванням, медичним станом або є спадковою. Ви повинні проконсультуватися з лікарем, якщо ви відчуваєте алопеції для визначення її причин, і якщо її можна лікувати.