Природні Поради мати гарне волосся

Одним з найбільш важливих аспектів, які роблять великий внесок наша краса волосся. Блискучий, бадьорі, здорові волосся секрет краси, однак якщо ви плануєте рости волосся, і якщо ви намагаєтеся бути зі шкодою, то важливо, що ви будете слідувати деяким з нетрадиційних.

Споживайте вітаміни
Важливо пам’ятати, що волосся експерти завжди змушують нас вважати, що нормальна швидкість, з якою росте волосся EH є ½” на місяць, але багато з волосся експерти стверджують, що прийом деяких вітамінних добавок збільшує швидкість, з якою наші волосся росте . Споживання вітамінних добавок збільшило швидкість, з якою росте волосся майже ¾” дюймів на місяць. Деякі з волосся добавки, які я хотів би запропонувати вам, що важливо відзначити, що весь ринок залишається залитим вітаміну пляшки які позначені як волосся відзначені на них, але важливо, верхні ноти, що не всі з них побудовані з ті ж самі стандарти, перш за все я хотів би запропонувати вам прийом таблетки полівітамінів, який охоплює потреби всього вашого тіла, після цього ви можете зосередитися на подальших потреб волосся.

Деякі з рекомендованих вітаміни волосся групи В, біотин, фолієва кислота, пантотенова кислота, залізо, цинк, лляне масло, масло чорного кмину смородини, ламінарія і кремнезему. Упакуйте ваше волосся в дуже поганому стані, то важливо відзначити, що ви можете йти в амінокислоти, яка вважається одним з безпосередніх системи репарації пошкоджень була похмурою і слабкі волосся. Надалі, якщо ваше тіло досить поживні те ж саме буде результатів, отриманих вашими волоссям.

Масаж голови
Один із миттєвого порад, які можуть зробити ваше волосся сильніше масаж голови, якщо ви масажу на шкіру голови навіть п’ять хвилин в день може зробити ваші волосся сильними. Важливо розуміти, що ви можете масаж, навіть коли ви шампунем. Масаж з маслом є кращим, оскільки це різко збільшить силу вашого волосся. Масаж стимулює приплив крові у волоссі, і важливо відзначити, що кров приносить необхідні поживні речовини в нашому фолікулів і далі масаж шкіри голови велике редуктор стрес. Менше стресу одно сильніші й гарне волосся. Правильний шлях для масажу були перераховані нижче: спочатку зроби переконатися, що у вас є прокладки для пальців, як цвяхи виробляють руйнівні результати. Розведіть пальці широко розставлені на волосся, почніть масаж від основи шиї і рухатися до лінії волосся, масаж з використанням маленьких моделей колах. Ви можете відчути відчуття поколювання, що є хорошим знаком поліпшення кровообігу.

Зв’яжіть Ваше волосся
Багато людей задаються питанням щодо того, що толку мати довгі й гарне волосся, коли ми повинні пов’язати його. Але важливо зрозуміти той факт, тим більше ви піддаєте ваше волосся на сонці, тим більше вони схильні до пошкоджень і екологічний збиток. Пов’язуючи це буде гарантувати, що ваші волосся захищені та там не так багато занепокоєння для занепокоєння.