Оклахома косметичної хірургії

Косметичні процедури хірургії потрібні освічені прийняття рішень. Ви повинні знати, хто є кращими кандидатами для кожної косметичної процедури з хірургії, час відновлення, відповідні очікуванням і як краще вибрати пластичного хірурга.

Косметична хірургія широко відомий своєю косметичної і естетичної терапії – і це велика її частина – це також відноситься до відновлювальної хірургії. Реконструктивної хірургії сенс зафіксувати травми.

І це не називається “пластик”, тому що всі хірурги використовують пластмаси весь час. “Пластик” ставиться до того, пластична хірургія використовується, спрямовані на зміну і змінити функції на людину body.Cosmetic пластичної хірургії, однак, включає всіх тих процедур, покликаних підвищити і поліпшити зовнішній вигляд, навіть якщо це означає поліпшення появи за межами фізичної норми.

Косметична хірургія не тільки для жіночого населення. Ось факти: згідно з останнім опитуванням Американського товариства пластичних хірургів, було зареєстровано майже 12 млн косметичних процедур, виконаних у США в 2008 році. З них 9% були виконані на чоловіків. Приблизно 220 000 хірургічних процедур, і інші були мінімально інвазивних, такі як Ботокс, наповнювачі, і лазер. У першу п’ятірку процедур, виконуваних була зміна форми носа, пластика повік, ліпосакція, Чоловічий Зменшення грудей для gynecomstia і трансплантації волосся

Хірурги можуть змінити зовнішній вигляд частин тіла за допомогою косметичної хірургії. Деякі з найбільш поширених частин тіла людей хочуть поліпшити за допомогою хірургічного втручання включають

Груди: Збільшити або зменшити розмір грудей або змінити провисання грудей
ВУХА: Зменшіть розмір великі вуха або встановити назад відстовбурчені вуха ближче до голови
Очі: Правильне опущення верхніх повік або видалити пухкі мішки під очима
Особа: видалити мімічні зморшки, складки або шрамів від вугрової висипки
Волосся: Заповніть облисіння районах з власного волосся
Ніс: Зміна форми носа
Пластика: Звести живота