Кілька речей, які ви не знали про лазерної обробки шкіри

Лазерне лікування шкіри це дар, послані людству за сучасними технологіями віку. Зараз люди більше не потрібно залишатися з плями або шрами вони народилися. Вони можуть отримати лазерне лікування шкіри зроблено і вести нормальний спосіб життя. Це особливо важливою подією для людей зі значною кількістю рубців, яка викликає проблеми в їх зовнішності і пошкоджень їх самооцінку.

Проте, навіть сьогодні є люди, які поширюють чутки і міфи про лазерної обробки шкіри, які поширюють помилкові переконання в суспільстві. Це запобігає людей з акне або шкіри або волосся проблеми з приводу лікування, які можуть реально поліпшення їх зовнішнього вигляду та відновлення їх впевненість в собі.

Ось кілька найпоширеніших міфів, пов’язаних з доглядом за шкірою лазера:

Після того як ви були лазерне лікування шкіри, ви ніколи не можете піддавати шкіру до сонця знову: Це правда, що ви можете вийти на сонці, однак ви повинні використовувати сонцезахисний крем з мінімальним SPF 30 і вище у всі сезони. Проте, із зростанням глобального потепління, більшість експертів рекомендують шкіри, які люди носять сонцезахисні коли вони виходять в літні місяці.

Після лазерного лікування, ваше обличчя буде мати почервоніння і припухлість на багато місяців: Знову ж таки, це не зовсім так. Коли ви отримаєте лазерної обробки шкіри зроблена з сертифікованого експерта, можуть виникнути невелике рожевого кольору на шкірі протягом декількох днів на максимумі. Дуже багато залежить від лікаря і клініки. Для більшості експертів, лазерне лікування шкіри плями не тривають більше пари днів.

Ви будете схильні до високого ризику інфекції шкіри, коли ви отримуєте лазерне лікування шкіри зроблено: Ще один міф, який склався з відсутності повного знання. Лазерне лікування шкіри не викликає інфекцію з тієї простої причини, що немає шкіри зламана будь-якому місці. Оскільки лазер не викликає поверхні шкіри зламати, чи не вени піддаються отже, немає ризику інфікування.

Лазерне лікування, як правило, дуже болісно: Навпроти, в ці дні більшість лазерного лікування досить безболісно. Насправді в даний час днів лазери оснащені охолоджуючим наконечником, який дме прохолодне повітря на шкірі, як лазер працює. У результаті на ньому є мінімум почервоніння або подразнення, викликане після лікування в деяких випадках якому зникає через пару днів.

Лазерні процедури настільки дорогим, що вони призначені тільки для кінозірок: лазер не з дешевих, це правда. Однак, це не означає, що вам потрібно оплатити через ніс! Більше того, коли ви подивіться на переваги, пропоновані як не більше бритв, кремів або продукти будуть необхідні, економія та переваги стають все більш очевидними

Лазерне лікування шкіри є одним з кращих способів отримати зморшок вільних і шкіра виглядає молодшою ​​знову. Однак, вам потрібно, щоб зробити це від зареєстрованих і навчений експерт.