Зазначимо, на бренди мінеральної косметики

Всі марки мінеральної косметики не створені рівними.

Так само, як з будь-який інший тип макіяжу, або будь-який тип продукту на всіх, якщо на те пішло, деякі компанії використовують тільки верхню частину лінії інгредієнтів, в той час як інші різали багато кутів, як це можливо, але виявляється продукт, який відповідає всім вимогам безпеки.

Sheer Обкладинка одна така компанія, що ви, можливо, бачили, як вона з’являється в досить багатьох рекламних роликах. Тоді є BareMinerals, мабуть, першим, якщо не одним з перших брендів мінеральної косметики. Мінеральний Шовк, КМЗ першої необхідності, дивом, і AquaElements Лорен Хаттон також є популярними брендами.

Те, які типи матеріалів цього мінерального макіяжу полягають?

Основа може складатися з таких тонко мінералів землі, як: слюда, діоксид титану, оксиди заліза, оксид цинку.

Червоніє і бронзатор може складатися з таких мінералів, як: слюда, оксид заліза, діоксид титану

Оздоблювальні покривал: Serecite, оксиди заліза, діоксид титану, каолін.

Мінеральні кольору очей: слюда, serecite, оксиди заліза, діоксид титану, каолін.

Коректор та колір коректори: слюда, serecite, каолін, діоксид титану, оксид цинку, оксид заліза

Все залежить від того, який ефект намагається бути досягнуті.

Більшість брендів мінеральної косметики не міститиме вісмут – багато людей страждають алергією, і тальк або кукурудзяний крохмаль, який може закупорювати пори, також не використовуються більшістю брендів. Хоча багато з найвідоміших брендів макіяжу використовувати мінерали у свою продукцію, що дійсно відрізняє мінеральну косметику брендів один від одного полягають у тому, що вони зазвичай не використовуються ароматизатори, сполучні речовини, синтетичні барвники та консерванти.

Для того, щоб переконатися, що ви використовуєте кращий бренд мінеральної косметики для вас, то краще всього зробити, це шукати в Інтернеті відгуки на кожній марки. Ці огляди не могли б розповісти вам все, що вам потрібно знати – зрештою, у всіх різні проблеми з їх шкірою – але вони допоможуть вам прийняти обгрунтоване рішення.