Аромат для сімей жіночих парфумів

Якщо ви жінка, яка любить носити всі види ароматів, Є так багато парфумерія доступна для всіх жінок залежно від їх бажання. Жіночі аромати зазвичай мають додаткові квіткові категорій. Аромат парфумів або використовуються альтернативно один одного, тому що ті ж за своїми якостями, окрім як з маленькою різницею небагато. Найбільш поширений аромат сімей використовуватися для жіночої парфумерії описані тут.

Цитрусовий аромат: Легкий і свіжий характер цитрусових (апельсина, лимона,) часто поєднується з більш жіночним ароматом (квіти, фрукти і шипровие), щоб створити цитрусовий аромат. Ці освіжаючі аромати для енергійних, спортивний жінка і повторно підходить для офісного одягу, повсякденного одягу або теплою вечірньої одязі. А також, служить ідеальним ароматом літа особливо для теплого або вологого клімату. Ці аромати часто світла і свіжого, а в поєднанні з низкою інших жіночого ароматів в тому числі фруктів, квітів і багато іншого.

Цитрусові Спосіб життя Духи: Це освіжає і відмінно підходить для спортивної жінки. Вони добре підходять для повсякденного одягу і носити на роботі, особливо відмінно підходить для літа, або в теплому вологому кліматі.

Аромат Зелений: зелені ноти означає, що аромат буде мати природний характер. Вони часто змішують з фруктовими і квітковими ароматами, і є відмінним сучасним і модним вибором аромату. Це сучасні і модно. Він служить кращим для сучасної жінки, які працюють в офісі атмосферу. Краще для носити день і іноді носити ввечері в теплу погоду. Він додає спортивний, харизматичний і хитрий характер до вашої особистості.

Квіткові Аромат: різні квіткові ноти аромату узгоджені один з одним. Якщо, в поєднанні з будь-якої іншої сім’ї, квіткові духи є універсальними комерційними. Зоряні ночі отримати душу від квіткових ароматів. Квіткові аромати викликають спогади про ніжні моменти. Це вважається самий жіночний аромат усіх сімей. Вони мають багато різних квіткових нот, і може бути в поєднанні з будь-яким іншим сімейства аромат. Вони, ймовірно, найбільш універсальним комерційним тип аромату.

Chypre Парфумер: Вони використовують деревні, квіткові і мшиста тонів, а також може часто включати фрукти. Ці види парфюмерно дуже багаті. На основі комплексу Вуді, моховий і квітковий, іноді він приходить з аспектами зі шкіри або фруктів. Chypre духи багаті і чіпкий. Вони вважаються дуже елегантний, класичний для жінок, які віддають перевагу трохи з норми ароматів. Chypre аромати пахнуть трохи суха, не дуже солодкі.

Спосіб життя Chypre Духи: Це елегантний і класичний аромат для жінок, які хотіли б щось трохи відрізняється від звичайного. Вони, як правило, трохи сухої, і не дуже солодкими.

Аромат східних: Ці аромати в основному носили у вечірній і додати містичного, розкішний, драматичний і чуттєвий характер. Ці аромати, як правило, тепла, і використовувати інгредієнти, такі як ліси і мускусу, як правило, доповнюється екзотичними ароматами.

Аромат Сучасні: Запахи в цій сім’ї виготовляються з альдегідів, які є чистими хімічними речовинами аромат. Ці аромати стають сильнішими, як вони зігріті шкіри; альдегіди також активізувати інші аромати в парфумерії. Ця тенденція, створені Коко Шанель з її Chanel № 5 використовується майже в кожній духи виробляються сьогодні. Відомі сучасні аромати включають Chanel № 5 від Chanel, Червоний Джорджіо Беверлі-Хіллз, і White Linen від Estee Lauder.

Східний аромат способу життя: Це сексуальний аромат, повний таємниць, драми, і розкіш. Це ідеальний аромат для носіння у вечірній час.

Духи океану: це дуже свіжо і трохи мильної робить для чистий аромат.

Спосіб життя океанів Духи: Це відмінний молодий аромат, хороший для тих, хто спортивний і повні енергії. Це свіжий запашний, злегка мильної чисті аромати. Вони ідеально підходять для спортивних, молодих, радісних і енергійних жінок.