OPI лак для нігтів 25-річчя колекції

Лак для нігтів OPI святкує його 25-річний ювілей ювілейну колекцію OPI. Новий реліз 12 вишуканих квітів впевнений, щоб зробити ваші нігті частиною будь-якого класичного торжества. У комплекті з цим колекція представляє собою набір квітів губи, що, безсумнівно, додати в складних ви хочете подивитися. Ці відтінки забудьте захопити і підкреслювати будь-які тенденції моди протягом багатьох років у майбутньому.

Будь-яка жінка, яка коли-небудь була її ніг або нігтів пофарбовані дійсно розуміє заяву якості лаку нігтя. Це може перетворити ваш настрій, ваш погляд і навіть ваш погляд протягом дня. Це підкреслює ваш одяг і підкреслює вашу особливостей. Це робить вас більш красивим, яскравим і каже людям, хто ти, перш слова не говорив.

OPI лак для нігтів є культурою кольору і протягом 25 років OPI зробив найкращий польський якість лаку для будь-якого охочого болю місті. Деякі з найбільш популярних кольорів в цій колекції включають:

• OPI 25 Барвистий років – яскраві червоні покликана показати, тонкий, але складні красу ті цвяхи
• OPI Десятиліття відтінків – коричневі, яка встановлює тенденції і забезпечує консервативний зовнішній вигляд до будь-якого нагоди
• OPI Це Doozi, говорить Сюзі – прекрасні бордовий як хороше французьке вино, привносить в життя квітам ввечері
• OPI бузкового аномального Memories – штраф пурпурно-рожевий, який світиться сяйвом
• OPI квартал Cent-Cherry – Як OPI коли-небудь пропустити це класичні червоні такі класичні колекції святкових кольорів.

Незалежно від того, з якої нагоди, OPI Колекція 25-річчя має колір для вас. У цілому 12 кольорів в цій колекції цих, безсумнівно, стане класичним надання багатьох років спогадів в красивій позачасовий відтінків.