як вибрати більш-позабіржовому продукти для вашого волосся

Ах, нескінченні дебати з професійним і непрофесійним по догляду за волоссям. У минулому, ця дискусія була вирішена легко з відомою цитатою: “Ви отримуєте те, що ви платите.” Але сьогодні, грань між професійною і непрофесійною продукції стало розмитим у зв’язку з появою недорогих професійних продуктів і дорогою не- професійні продукти.

Бачите, це було, що ви майже завжди заплатили 10 $ за пляшку шампуню з салону. Номери професійні шампуні, з іншого боку, лише коштувати кілька доларів. Сьогодні, однак, ви можете витратити стільки ж або більше на пляшку шампуню в місцевому універмазі, як ви можете за пляшку з салону. Причина того, що це так, тому що більшість професійних ліній продукту не підняли свої ціни в роках, в той час як нові шампуні і кондиціонери впроваджуються непрофесійних ринку були дані упаковки і цінники, щоб відобразити їх у салоні конкуренції.

Отже, тепер єдине, що відокремлює непрофесійних від професійної якості є стандартом, за яким кожної лінійки продуктів виробляється. Подумайте про це таким чином: Всі продукти зроблені для використання в салонах професіоналами можна тільки в роздріб в салонах. Це означає, що продукти повинні бути найвищої якості. Якщо вони не були, косметологи просто не буде їх використовувати. Ніколи ви не знайдете професійний продукт, який викликає нарощувати або залишає волосся відчуття сухим і ламким. Професійні шампуні також не видаляти волосся кольору або життєвої вологи. Якщо б ви могли отримати ці товари або продукцію аналогічної якості в будь-якому універмазі, то чому б вашій косметичці їх використовувати?

Хоча не всі непрофесійні продукти поганий, то ви ризикуєте виборі продуктів, які можуть викликати проблеми, як будувати, сухість, поломка, вицвітання, безжиттєвість, frizziness і безліч інших проблем. Це означає, що якщо ви вирішите використовувати непрофесійних продукт, ви повинні стежити за вашими волоссям тісно шукати будь-які несприятливі наслідки.

Крім того, майте на увазі, скільки ви витрачаєте. Хоча це має сенс вибрати непрофесійних продукт на величезну економію більш професійне, воно не має великого сенсу витрачати стільки на непрофесійний продукт, як для гарантованого, професійний продукт.

Зрештою, вибір використовувати професійні продукти або не використовувати їх за вами. Тільки не забудьте подивитися ваш гаманець і, найголовніше стежити за своїм волоссям. Виберіть продукти, які добрі до обом.