усного дрозда

Слово «оральний» відноситься до порожнини рота, яка включає в себе ваші зуби, ясна, щелепи, а також підтримка тканин. Приймаючи хороший догляд за здоров’ям порожнини рота можуть запобігти захворювання в рот. Гігієна порожнини рота може вплинути на здоров’я всього вашого тіла. Хороша гігієна порожнини рота не тільки означає, у вас є досить зубів. Ваш весь рот потребує догляду, щоб бути в доброму здоров’ї.

Кандидоз порожнини рота:

Усні молочниця є інфекцією дріжджового грибка, Candida Albicans, у слизових оболонках рота. Строго кажучи, молочниця є лише тимчасовим кандидозу в порожнині рота немовлят. Але ми, для цього, розширили термін, що включає інфекції Candida, що відбуваються в порожнині рота і глотки у дорослих, також відомої як кандидоз або кандидоз.

Молочниця також називають кандидоз порожнини рота. Ці грибкові інфекції відображатися у вигляді червоних, жовтих або білих поразок, плоскі або злегка підняті, в рот або горло. Це може виглядати як сир. Цей гриб живе природно в роті. Кандидоз порожнини рота є дуже поширеною інфекції у немовлят, що викликає роздратування в і навколо рота дитини. Це викликано надмірно швидке зростання дріжджів Candida Albicans.

Симптоми та лікування

Усні молочниця зазвичай викликає кремово-білі поразки всередині вашого рота, особливо на вашій мові і внутрішніх щік, ясен і мигдаликів, а іноді навіть дах вашого рота. Ці ушкодження можуть часто нагадують сир за зовнішнім виглядом. Вони можуть бути болісними, і може злегка кровоточити якщо потерти їх або очистити їх. Симптоми можуть початися раптово. Вони, однак, може зберігатися протягом тривалого часу.

У дорослих, молочниця може викликати неприємне відчуття печіння в роті і горлі. У важких випадках ураження може поширюватися право по стравоходу, даючи вам горло дрозда. Якщо це станеться, ви, можливо, утруднення ковтання, або ви можете відчути, як ніби у вас є харчові застряг у горлі.

Усні молочниця рідко є проблемою для здорових дорослих, але інфекція може повернутися навіть після його обробляють так як ви повинні зрозуміти природу проблеми. Усні Капсули препарату молочниця знищить дріжджів, але вони не будуть вирішувати корінь проблеми якого є нездатність вашого організму контролювати дріжджових інфекцій. Тим не менше, лікування Усні дрізд дуже легко, якщо знати як.

Як правило, молочниця не є серйозним захворюванням, але у людей з ВІЛ або іншим порушення імунної системи, симптоми можуть отримати настільки погано, що харчування є болючим. Якщо інфекція поширюється на кишечник, це може бути важко, щоб отримати адекватне харчування в період, коли він потрібен найбільше. Молочниця, швидше за все, пошириться на інші частини тіла у людей, які страждають на рак, ВІЛ або інші умови, які впливають на імунну систему. Це може вплинути на легких, шлунково-кишкового тракту і печінки.