з’ясувати, хто має кращі креми шкіри

Ви знаєте, хто має кращий натуральний крем для догляду за шкірою? Це Neutrogena, Estee Lauder, Ultima, Avon, або Unilever? Я використовував багато продуктів догляду за шкірою, і це ніколи жоден з вище. Кращих кремів шкіра насправді прийшли маловідомі компанії в Новій Зеландії. Слухайте, чому я вважаю, що це правда.

більшість продуктів містять кілька активних інгредієнтів в дуже низьких кількостях
Вони мали намір зробити кращий натуральний крем для догляду за шкірою після оцінки сотні інших продуктів від великих виробників по всьому світу. Вони дізналися, що більшість з них містили кілька активних інгредієнтів у таких малих кількостях, що вони не могли бути ефективними.

більшість компаній не дотримуються рекомендацій дерматолога
За словами дерматологів, кращим шкіри креми захищати, зволожувати, вилікувати і запобігти серйозні захворювання, такі як рак шкіри. Але, більшість виробників не дотримуються рекомендації дерматологів.

деякі креми насправді містять канцерогени
Вони використовують вазелін і інші побічні продукти бензину промисловості. Лосьйони можуть бути заражені з канцерогенами і небезпечних важких металів, як свинець і ртуть.

штучних консервантів, ароматизаторів і хімічних сполук призвести до серйозних пошкоджень
Вони використовують штучні консерванти і ароматизатори, два найбільш вірогідних причин алергічних реакцій. Вони використовують хімічні сполуки, які викликають серйозні і непоправні пошкодження зовнішніх шарів шкіри.

деякі інгредієнти включені, навіть якщо FDA випустило попередження
Гідрохінон, наприклад, може призвести до появи чорного ударів на всю поверхню обличчя і тіла. Він міститься в лосьйонах призначена для освітлення пігментних плям і плям. Незважаючи на те, FDA випустило попередження про використання продукту, він не був вилучений з ринку.

використовувати креми, які досить безпечні, щоб поїсти
Кращий шкіри креми не містять нічого, що могло викликати алергічні або побічних реакцій. Ні хімічних забруднень, які можуть викликати рак або інші проблеми зі здоров’ям не включені. Насправді, всі інгредієнти насправді досить безпечно, щоб поїсти.

використовувати креми, які відновлюють і захищають
Новий виробник Зеландії, які мали намір зробити кращий шкіру креми подальшої рекомендації дерматолога. Вони включають інгредієнти, які відновлюють клітини шкіри і забезпечують захист від інфекції, запалення і подразнення. Вони включають в себе рослинні масла, які зволожують, а також мед і гамамелісу, щоб заспокоїти і зцілити.

користуватися кремами без штучних інгредієнтів
антиоксидантів
Кращі натуральні крему для догляду за шкірою містить ряд ефективних антиоксидантів. Вони настільки ефективні, що немає необхідності використовувати які-небудь інші консерванти для рослинних масел. Єдиний аромат легкий аромат натуральних екстрактів. Нічого штучного додається.

вітаміни
Коензим Q10, вітамін, як речовина, і натуральний вітамін Е, а також рослинні антиоксиданти, відомі як біофлавоноїди все включено в своїх кращих кремів шкіри. Вони мають повну лінійку продуктів для жінок і чоловіків.

натуральні екстракти
Вони глибоке очищення маски, які містять екстракти з глини, щоб ввібрати зайву олію і буквально витягнути бруд з пір. Вони мають глибоко зволожуючих масок, які майже повністю всмоктується після 20-30 хвилин. Ніякий інший продукт не проникає так глибоко і швидко.

Вони включають в себе нову виписку з овечої вовни, що було показано в лабораторних дослідженнях для полегшення дерматит і збільшення гідратації на 22% після 24 годин. Більшість лосьйонів збільшенню вологи початковому етапі, але ефект втрачається без повторним. Це варто вашого часу, щоб шукати кращі натуральний крем для догляду за шкірою, тобто, якщо ви хочете щось дійсно ефективним.