боротьбі з тими, лицьової лінії і зморшки

Зморшки є брудні слова цього десятиліття. Якщо вони у вас є, то ви, мабуть, дивляться на будь-які засоби, щоб позбутися від них. Якщо ви не отримали будь-якого ще, то ви можете отримати деякі просто підкресливши над тим, як зупинити або уникнути їх.

Це нереально заклопотаність зморшок є мрією для косметичних хірургів. Вони могли б легко згладити ліній на обличчі з деякими особи ін’єкції речовини, яка може вбити вас в досить високій дозі.

Але це триває тільки протягом короткого часу. Однак, це не разовий лікування і вам потрібно буде регулярно повертатися для подальшого лікування і надалі вартість тільки, щоб тримати зморшки на затоку. Незабаром, ви могли б платити більше, щоб зберегти обличчя без зморшок, ніж це коштує, щоб підтримувати ваш автомобіль.

Але не впадайте у відчай, ви можете легко взяти під контроль ваші зморшки за допомогою простих, низька вартість природних варіантів. Ось кілька порад, щоб мінімізувати ці зморшки:

Пийте принаймні від 6 до 8 склянок води в день. Ви, напевно, чули це раніше, але це дуже важливо зволожує шкіру зсередини. Як ваша шкіра є найбільшим органом в організмі, вкрай важливо, що він залишається добре зволоженою. Питна вода прямі, а не кава зі збитими вершками або газовані напої, буде тримати вашу шкіру пружною і інші частини тіла принесе користь, як добре!

Заправити більше фруктів і овочів. Природних антиоксидантів міститься у фруктах і овочах сприяти зміцненню шкірної тканини і полегшує ремонт і відновлення шкіри.

Приймати добавки полівітамінів якості – забезпечення він містить нешкідливий для шкіри вітаміни А, С і Е. Якщо ваше тіло не добре харчуватися, гідратованих і підтримується з вітамінами, то ознаки старіння з’являться і привести до пошкодження зовнішній вигляд, незалежно від того, скільки креми і сироватки, яке застосовується до вашої шкіри.

Додайте трохи хорошого масла і горіхи у вашій їжі програми. Використовуйте тільки високоякісні додаткові оливкова олія незаймана в салатах і для приготування їжі. Закусочна на волоські горіхи для поліненасичені жири і макадамії, горіхів пекан і мигдаль для мононенасичені жири. Всі ці хороші жири або масла допоможе вашому тілу змащуйте шкіру зсередини.

Додаткові антиоксиданти можуть бути застосовані безпосередньо до шкіри лосьйонів і кремів, виготовлені з соєвого білка, вітамін А (ретинол), пептиди, hyrodxy кислоти і коензиму Q10 ферментів. Ви повинні бути в змозі знайти їх у магазині здорового харчування або природною аптекою. Хоча ці продукти не буде дешевої, вони, ймовірно, буде кращої якості і набагато дешевше, ніж деякі з фірмових продуктів, доступних в магазинах. І натуральні продукти не повинні містити жодних штучних хімічних речовин.

Боротьба початок зморшок є як робота всередині і поза роботою. Ніяка кількість дорогих кремів дизайнер не буде надолужити те, що ваше тіло не вистачає поживних відновити це пошкоджених клітин.