Фей Данауей – Мадам Голлівуд не більше

Ви повертаєте голову, і це те, що відбувається.

Фей Данауей, насамперед прихильник ‘Madamism »(як придуманий CityRag.com), перетворює себе з деяким добрим пластичної хірургії.

Пластикові хірургії Інституту Каліфорнії дає макіяж Фей ва-ва-Voom рейтинг. Це абсолютно очевидно, що у неї була робота по її обличчю зроблено. Судячи з неї, у неї була операція підтяжки обличчя в Беверлі-Хіллз, як її лоб виглядає досить тугі.

Особа імплантату в Беверлі Хіллз використанням впровадження щоки, можливо, також сприяв приємно пухкі щоки Фей є спортивним.

Коли вона була помічена світі в 2005 році, вона (відверто) була схожа на відьму. Брудне волосся, плямиста шкіра обличчя, очі-намистинки обрамленні зморшкуватою шкірою і більше зморшок, ніж вона може знайти застосування для робили її схожою вчорашні новини.

Але масштаб в 2008 році і елегантно полірований погляд, який вона носила в Каннах цього року кінофестиваль, і вона дуже рішуче сьогоднішніх новин та буде завтрашні новини і на наступний день і через день, як добре!

Канни, як більша частина кінофестивалю, так як це ринок для Голлівуду і з косметичним ремонтом Фей роботу робить її красуня знову, вона може повернутися в бізнес. Шкода, що вона не могла нічого з цим вдіяти гумова зуби хоч!

Отримати право дивитися з косметичним ремонтом Пасадені в нашому інституті передових хірургічних. Ми знаємо, як зробити використання особою імплантату для підвищення вашого риси обличчя.