Idol White відбілювання зубів ручка огляд

Є так багато продуктів, щоб відбілити зуби в домашніх умовах на ринку сьогодні, але вони не завжди, що простий у використанні і деякі навіть не працює, що добре. Дізнайтеся, як Idol Білий Відбілювання зубів ручка порівнює в цій статті, і чи правильно це для вас.

Які варіанти у вас є?
Деякі з найбільш поширених методів, використовуваних відбілюючі смужки і лотків.
Смуги застосовуються до зовнішнього окремих зубів і виконані з пластику з одного боку покрита відбілювач, перекис водню.

Лотки носити як капу і містять перекис водню, а також. Вони повинні носити два рази на день від 10 до 20 хвилин за один раз на ніч.
, Що можна вважати гарною альтернативою для них є Idol Білий Відбілювання зубів пера.

Як Idol White працює?
Це проста і зручна у використанні, як ви можете застосовувати рішення відбілюючий гель, що міститься в ручку з доданою щіточкою. Це дозволяє швидко застосовувати, і ви також можете контролювати потік гелю шляхом скручування кінці пера так що там менше безлад.

Гель смак м’яти перцевої і не залишає неприємний присмак у роті. Вона займає близько 30 секунд до 1 хвилини, щоб застосовувати (залежно від того, скільки зубів ви хочете покрити). Ви можете просто хочу, щоб покрити за межами видимої зуби, які не займе багато часу на всіх.

Посміхатися в той час як гель висохне (близько 30 секунд), потім закрийте рот. Ви робите цю процедуру двічі на день. Рекомендується, щоб ви не їсти і не пити протягом 20 хвилин після звернення.

Перо відбілювання зубів також вельми компактний так що ви можете взяти його з собою в дорогу.

Що робить Idol White хороша альтернатива?
Це простіше в застосуванні, ніж інші будинки продукти, такі як підноси і смуг. А може бути занадто дешевою.

Ви також можете заощадити сотні доларів на відбілювання зубів комплекти ви отримуєте на стоматолога і заощадити ще більше на дорогу операцію лазером.
Яких результатів можна очікувати з Idol White?

Деякі кажуть, що ви можете побачити результати в якості лише 3 дні, але все залежить від того, наскільки ваші зуби забарвлюються і плями може зайняти більше часу, щоб видалити, ніж інші, наприклад, плями від куріння і темної рідини, такі як кава і червоне вино.