іонофорез лікування є кращим способом лікування спітнілі долоні

Ви страждаєте від надмірного потовиділення проблеми? У вас є, щоб витерти долоні часто, щоб тримати їх сухими? Ми всі погодяться, що надмірне потовиділення не тільки медичну ситуацію, але це також стикається з нашого соціального життя. Якщо ви зіткнулися з тією ж ситуацією, то ви, можливо, доведеться шукати ліки від пітливості долонь.

Протягом багатьох років дослідники знайшли багато способів для лікування цієї проблеми пітної долоні, але жоден інший метод не був настільки успішним, як іонофорез. Іонофорез в основному орієнтовані для лікування Палмер (руки долонями) і підошовні (фут) потовиділення. Говориться, що процес для досягнення більш 83% успіху у лікуванні спітнілі долоні питання.

Як іонтофорез робиться

Для отримання іонофорез лікування ви або зобов’язані відвідувати клініку або потрібно іонтофорез машини у вашому домі.

У іонофорез лікування слабкий електричний імпульс посилається на уражену область через воду. Пацієнт зобов’язаний занурити її руки і ноги в дрібній лоток води протягом 20 до 25 хвилин, коли іонтофорез пристрій було підключено до нього. Інтенсивність електричного струму можна регулювати залежно від серйозності проблеми. Час від часу, препарат також розчинені у воді для лікування серйозніших разі гіпергідрозу.

На початку лікування пацієнт повинен пройти процес на регулярній основі. Результаті лікування однак, залежатиме від серйозності проблеми. Як правило, ви можете очікувати, що ваші проблеми гіпергідрозу зменшувати протягом через тиждень. Але якщо ваша проблема є гострішою, то це може зайняти більше часу, щоб отримати результат від процедури іонофорезу.

Успіх іонтофорез

Причина успіху в лікуванні іонтофорез Палмер і підошовної пітливості, однак, не ясно. Вважається, що у воді мінералів осідають в вашу шкіру, роблячи її товщі і, отже, зупиняє надмірне потовиділення.

Іонофорез лікування, однак, не пропонують остаточного рішення спітнілі долоні. Після лікування успішно здійснюється, пацієнт повинен дбати, щоб тримати її руки і ноги сухими. Також може знадобитися повторити лікування один раз на три тижні, залежно від серйозності її проблеми.

Іонофорез лікування особливо популярні з-за своєї не має побічних ефектів. Це більш безпечний варіант, ніж ботокс лікування і потових залоз методом всмоктування. Крім того, легше виконувати, і можна також виконувати її в своїх будинках з іонтофорез машин.

Вартість обробки

Вартість лікування може варіюватися між клініками. Однак, незалежно від того, ви вирішили піти в клініку іонофорез або купити іонтофорез машин, вартість може бути високою.

Сьогодні ви можете купити іонтофорез автомати онлайн, які можуть дозволити вам отримати гарну справу, якщо ви ходите по магазинах навколо. Однак ви можете зосередитися на покупці машини тільки з відомих постачальників, щоб уникнути отримання дешевого якості продукції.

Є багато інших методів лікування hyperhirosis доступні на ринку, але Іонофорез лікування все ще краще, ніж інші антиперспірант лікування, тому що це відносно безпечно. Вагітні жінки, люди з серцем проблеми і епілепсія проте слід уникати проходить лікування або звернутися за професійні поради, перш ніж здійснювати його. Ви можете перевірити з лікарем, щоб правильно вибрати антиперспірант лікування та дослідження задовго до проведення процесу.