факти про солярії

Солярії використовуються для отримання тон шкіри ви хочете, але чи знаєте ви, що він не був винайдений для цієї мети? Це, безумовно, хороша альтернатива природному засмазі використанням сонячного світла. Хоча обидва сонця і засмаги може дати той же результат, багато людей вважають за краще за допомогою дублення або солярій з ряду причин.

Історія соляріїв
Перші солярії був створений не для косметичних, але і для медичних цілей. Він був створений компанією Heraeus визначити, якщо сонячне світло може допомогти в кальції недоліків. Тим не менш, перша косметична критий ліжко для засмаги була приписана Фредерік Вольф, німецький учений.

переваги соляріїв
Одна з переваг використання соляріїв в тому, що ви отримаєте конфіденційності. Можна загоряти на пляжі з десятками людей. Це може бути гучним і переповненим або занадто. Інша причина, чому деякі люди не хочуть, щоб засмага на пляжі, вони не впевнені, достатньо з тим, як їх шкіра в даний час виглядає. Хороша альтернатива це піти в солярій, де ви можете найняти соляріями. Іншою альтернативою є мати свій власний шезлонгу у себе вдома, особливо якщо ви штучно засмага дуже часто. Маючи НД ліжку у себе вдома також дозволить Вам отримати засмагу, коли ви хочете, навіть якщо зайде сонце.
Ще одна перевага шезлонгами, що ви можете забезпечити отримання рівної засмаги. У той час як ви можете отримати засмагу легко від сонця, засмаги може забезпечити кращі результати.

Нарешті, солярій (які спочатку створені для медичних цілей), також мають медичні пільги. Це може допомогти людям, які мають розлади, пов’язані з дефіцитом вітаміну D. Лікування може бути вдома у вигляді житлового ліжка НД Вона також може бути використаний у фото лікування, лікування зазвичай дається людям, які мають сезонне афективний розлад (САР).

безпеки соляріїв
Є дослідження про те, що солярій може прискорити раку шкіри та інших шкірних захворювань. Тим не менш, ви побачите, що ці дослідження мають на увазі надмірне використання соляріїв. Таким чином, помірне штучний загар через житлову або комерційну соляріїв як правило, безпечні. Крім того, солярій дати користувачам вибір на дозу ультрафіолетових променів, так що можна зменшити або щоб уникнути несприятливого впливу штучної засмаги. Зрештою, ви також отримуєте ультрафіолетових променів навіть якщо ви використовуєте для засмаги сонця. Існує також рекомендований максимальний час експозиції при використанні соляріїв щоб уникнути занадто великої впливу УФ-променів.

Ліжко сонце спочатку винайдений для медичних цілей. Сьогодні він широко використовується в косметичних цілях, таких як отримання ідеального засмаги, що є найбільшим захоплення серед красою і модою людей. Тим не менш, медичне застосування ЗС ліжка також оцінили. Він може бути використаний для лікування станів, таких як вітамін D розладів і SAD. Коли мова заходить про безпеку, шезлонги, як стверджується, небезпечної для шкіри через. Тим не менш, вони ідеально підходять для використання в помірній частоти і дози УФ-променів у кожному засмаги.