у волоссі обсахаріванія ефективним способом видалення волосся тіла

Волосся обсахаріванія це процес, який може бути використаний досить благотворно для видалення волосся. Якщо ви когось, хто використовував Зростаюча в минулому, вважають обсахаріванія. У процесі, віск замінюють цукор, мед суміші. Це липке і працює дуже схоже, що воском. І, може отримати ті ж результати. Але, це в природі органічні і він має можливість, щоб дати вам легше прибирати теж. Sugaring є процес вилучення волосся з фолікула.

Хоча волосся обсахаріванія це хаотичний процес результатів робити це може тривати понад двох до шести тижнів. Ви можете використовувати його по всьому тілу, так як це натуральний продукт і бачити результати. Багато людей вважають найбільш корисними для лінії бікіні, а також до верхньої губи. Коли волосся видаляється, він буде рости назад. Але багато людей вважають, що вона буде рости назад на набагато легше і тонше шлях, і це, як, що вона не буде настільки товстим небудь.

що використовувати

Ви можете використовувати домашні рішення обсахаріванія волосся і отримати відмінні результати. Ось те, що ви повинні використовувати:

– Один стакан цукру

– Сік з половини лимона

– Одна чверть чашки меду

Змішайте ці Ну а потім мікрохвильової печі на високо протягом приблизно 2:58 хвилин. Ви шукаєте однорідної консистенції. Залиште миску постійно протягом декількох хвилин охолонути до безпечної температури.

Тепер вам потрібно отримати деякі білої бавовняної тканини в смужку (або використовувати покупні Зростаюча документи), а також дерев’яні депрессора мову, щоб нанести суміш. Ось що потрібно зробити:

– Чиста шкіра і переконайтеся, що він повністю висохне. Ні мила або лосьйони для тіла не повинен використовуватися в цій області.

– Застосування кукурудзяного крохмалю в цьому районі. Це буде витягнути масла, які знаходяться в межах вашої шкіри роблячи процедуру працювати ще краще.

– За допомогою шпателя нанести тонкий шар суміші на область, яку ви хочете видалити з волосся.

– Покрийте поверхню тканиною смуги. Натріть смугу так, щоб він щільно встав на місце. Для цього при помірному тиску і в напрямку, протилежному напрямку росту волосся.

– Візьміть кінця смуги і витягнути його назад швидко в напрямку, протилежному росту волосся.

– Вимийте область з водою, щоб видалити солодкі суміші.

Як віск, область може бути чутливим і червоним протягом декількох хвилин, але це тимчасова ситуація. Ви знайдете, що це буде той, який ви можете мати справу з тим, якщо ви хочете великим нетерпінням видалення волосся на дуже низькій вартості. Волосся обсахаріванія це процедура, яка може бути зроблено протягом декількох хвилин і може повторюватися в міру необхідності.