тіні для повік Поради та рекомендації – Як застосувати тіні

Тіні для повік, мабуть, найулюбленіше косметичне творчих візажисти. З очей є найбільш важливим координаційним центром особи, макіяж очей методи і вибір кольорів для тіней для повік повинен відповідати формі і кольору ваших очей.

Коли мова йде про тіні для повік поради, вони, здається, всюди. З підліткового журнали для своїх колег за п’ятдесят, незліченні сторінках жіночих журналів, присвячених цій темі. Швидкий пошук Google з’явиться більш 733000 переглядів на цю тему. Що так багато ресурсів, коли мова йде про тіні для повік рад, можна подумати, що все більше людей буде мати ручку на ситуацію. Замість цього, здається, що я не можу ходити по вулиці протягом п’яти хвилин, не бачачи тіні для повік катастрофи. Тобто, я збираюся викласти деякі основні DOS тіні для повік, а чого не можна, щоб ви могли переконатися, що ви ніколи не моди нетактовність.

Перший з моїх порад тіні для повік є поєднання її добре. Якщо ви використовуєте більше одного кольору, переконайтеся, щоб змішати їх всі разом. Краще всього використовувати три кольори: основний колір, основний колір і маркера. Покладіть на основний колір, а потім основний колір. Нарешті, виділіть складці очі. Важливо також, щоб виявити колір у ваших очах, будь то шляхом зіставлення його або протиставляючи її. Не ставте будь-який колір на ваших брів, так як це зробить вас виглядати більше, ніж трансвеститом дебютантка.

Ось деякі поради тіні для повік, щоб назвати своїм власним.

* Зверху не зробіть його. Перше правило нанесення тіней для вік не щоб протягом цього сума, яку Ви претендуєте. Вам потрібні великі вигляд для ваших очей, але ви не хочете, щоб перетворитися на стареньку з шарами тіні на ваших очах. Замість цього, перейдіть за мінімальною погляд, і це окупиться, дивовижний вид.
* Темні або світлі? Є багато способів, які можна застосувати тіні для повік. Більшість буде застосовувати більш темний відтінок тіней для повік в область прямо над віями. Потім, прямо під бровою, нанесіть більш світлий колір. Ви можете змішувати і поєднувати кольори, які підходять до ваших смаків. Ви навіть можете нанести тонкий шар темної тіні під очима прямо поруч з вашим нижні вії. Це дасть більш драматичний погляд.

Поради тіні для повік додатків

* Перед використанням тіней для повік, використовувати трохи пудри на повіки в місті.
* Тіні для повік доступно в багатьох відтінків. З чорними очима, шоколаду, зеленого або бузкового відтінків є кращими.
* Тіні для повік зазвичай зустрічається у вигляді порошку, але вона також доступна в вершках з губкою-наконечник паличку і пастеллю.
* Тіні для повік повинні використовуватися для нічної макіяж.

тіні для повік кисті і текстури

* Використовуйте пухнаста, кругла м’яка кисть, щоб застосувати тінь на все віко. Вам потрібно похила, плоска кисть для застосування різних відтінків.

* Вершкове тіні для повік легко наноситься нейлонової щіткою консилер. Вона найкраще працює на більш молодих жінок, а вона, як правило, щоб підкреслити структуру шкіри.

* Розсипчаста пудра в якості основного кольору відмінно підходить для зрілої очі, тому що немає ніякого мерехтіння.

Тіні для повік рад чудово підходять для людей, які люблять експериментувати з макіяжем. Комбінуйте і виявити різні погляди щодо цілої низки чудових випадків.