судити про ваше плоского заліза

Ви плюхнувся майже 300 доларів за ваші цінні трохи плоский праска який друг брата тітки одного Дата рекомендується вам пару днів тому. Ви верещать від захвату, як ви відкриваєте підписів Ладена упаковці, щоб не бачити бездоганно прекрасні сумки. Всередині цієї сумці, ви знайшли 300 доларів плоского заліза, з такою кількістю золота обробкою блискучі і мерехтливі навколо нього. Ви спробувати його, і він робить свою роботу: він випрямляє волосся. Ви своїх задоволеним зітханням, як ви думаєте про себе: у мене є кращий плоский залізо гроші могли купити … ніколи.

Тоді він помирає на вас протягом тижня після його використання.

Ви серйозно не можу покладатися тільки почути, скажімо, коли ви збираєтеся серйозно інвестувати в один з найважливіших для укладання волосся інструментів у вашому зграйки косметики. Якщо хтось говорить вам: “Один з кращих праски доступні там є Кармін G3 Салон Pro укладання волосся Праска,” ти тупо збирався сказати: “Ух ти, ви абсолютно праві! Я збираюся піти і купити один прямо зараз! “Або може бути, ви будете все цинічні і сказати:” Пфф … це повне шахрайство. Як це афера? Я не знаю … Я просто знаю, що це. ”

Ви повинні знати, злети і падіння вашого плоского заліза, а потім прийняти рішення для себе. Ось деякі питання, запитайте себе, як ви переглядаєте праски категоріям, а потім прийняти остаточне рішення про кращих плоского заліза на Ваш вибір:

Які пластин зроблені? – Не всі праски створені рівними. І найважливіша основа для плоского заліза є його нагрівальні плити. Тримайтеся подалі від алюмінієвих пластин … ті схильні до подряпин. І подряпини на плоскі пластини заліза буде жахливо калічити вашу зачіску. Палка з керамічним, титану та турмаліну пластини опалення.

Виробляє чи це іон? – Іонні праски не просто вбити ліво-за бактерій на пасма, але найголовніше, дозволить запобігти статичну електрику від нарощування. Ви ж не хочете, щоб провести годину прасувальна ваші волосся до досконалості тільки для того, статична електрика повністю зіпсувати його хвилини ви ступаєте з вашої передніх дверей.

Є регульованим тепла? – Якщо не всі праски створені рівними, то й пасма волосся. Більш товсті пасма будуть потрібні більш високі температури, щоб бути керованим, а тонше пасма буде обпектися тієї ж температури, необхідні для роботи густим волоссям. Регульовані рівні тепла означає, що ви не ризикуєте отримати плоский заліза, які або не працює для вас, або наповнює будинок запах горілого волоса.

Чи буде вона працювати з вологим волоссям? – Деякі праски може ще свою роботу навіть тоді, коли волосся мокре, в той час як інші праски буде ‘готувати’ волосся, якщо є навіть найменшого сліду води в ньому. Ви серйозно не хочете отримати “приготовлені” волосся, якщо Ви не грає роль злої відьми Заходу в якийсь момент-ігри.

І там ви йдете: чотири простих питань, щоб дати вам сили, коли ви прийняти остаточне рішення на отримання кращих плоского заліза. Тепер йди і отримати вашу зачіску зброя вибору!